کد مطلب:  68566 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتفلیکس و سریال های کره ای

نتفلیکس و سریال های کره ای

مدیر عامل نتفلیکس و رئیس جمهور کره جنوبی پس از دیدار، از سرمایه‌گذاری بزرگی در صنعت فیلم و سریال‌های این کشور خبر داده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نتفلیکس قصد دارد سرمایه‌گذاری بیشتری در صنعت فیلم و سریال‌های کره‌ای انجام دهد. به گزارش آسمونی، نتفلیکس قصد دارد 2.5 میلیارد دلار برای تولید محتواهایی همچون فیلم و سریال‌های کره‌ای در چهار سال آینده سرمایه‌گذاری کند.

نتفلیکس از سال 2016 تا 2021 حدود 750 میلیون دلار برای تولید فیلم و سریال‌های کره‌ای هزینه کرده است.

تد ساراندوس مدیرعامل نتفلیکس پس از دیدار با یون سوک یول رئیس‌جمهور کره جنوبی خبر از این سرمایه‌گذاری عظیم داده است. بیانیه‌ای هم از سوی شرکت نتفلیکس منتشر و گفته شده این سرمایه‌گذاری دو برابر کل رقمی خواهد بود که این شرکت از زمان آغاز فعالیت خود در کره جنوبی در سال 2016 میلادی سرمایه‌گذاری کرده است و این موفقیت بین‌المللی ادامه خواهد یافت چراکه داستان‌های جذاب کره‌ای‌ها به قلب فرهنگ جهانی راه یافته‌‌اند.

این موضوع را باید در نظر گرفت که فیلم و سریال‌های کره‌ای در جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته و خوانندگان کی‌پاپ هم در این موضوع شریک هستند. داده‌های منتشر شده از سوی نتفلیکس نشان داده که در سال 2022، فیلم و سریال‌های کره‌ای بیش از 60 درصد مشترکان نتفلیکس را به خود جذب کرده.

سریال‌های کره‌ای در ایران از زمان پخش سریال جومونگ و سریال جواهری در قصر مورد توجه مردم کشورمان قرار گرفته اما سبک سریال‌های جدید کره‌ای بسیار متفاوت شده و این صنعت سرگرمی کره، رشد زیادی نموده است و در سطح بین‌المللی می‌درخشد.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره نتفلیکس و سریال های کره ای فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتفلیکس و سریال های کره ای» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید