مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70700 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرپرست وزارت ورزش و جوانان مشخص شد

سرپرست وزارت ورزش و جوانان مشخص شد

رئیس جمهور با قبول این درخواست استعفا، «کیومرث هاشمی» را به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان معرفی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی برای سجادی، از تلاش‌ها و زحمات وی در دوران تصدی وزارت ورزش و جوانان قدردانی و با درخواست استعفای وی به دلیل عوارض ناشی از سقوط بالگرد و ضرورت ادامه درمان موافقت کرد.

به گزارش آسمونی، رئیس جمهور با قبول این درخواست استعفا، «کیومرث هاشمی» را به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان معرفی کرد. هاشمی متولد ۱۳۴۴ و دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی است و معاونت سازمان تربیت بدنی، قائم مقامی وزیر آموزش و پرورش، ریاست بر کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، سرپرستی فدراسیون فوتبال و دبیری شورای‌عالی المپیاد ورزش ایرانیان از جمله سوابق اجرایی وی بوده است.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، اسفندماه سال گذشته در سفر به استان کرمان، طی حادثه سقوط بالگرد آسیب دیده بود که به دلیل رسیدگی به درمان و وضعیت سلامتش، استعفای خود را تقدیم رئیس جمهور کرده بود. هفته گذشته سجادی در ادامه روند درمان به علت آسیب دیدگی طحال مجددا تحت جراحی قرار گرفته بود و همان زمان اعلام شد که با شرایط جسمی وی عملا ادامه کار پرحجم و پرفشار برایش مقدور نخواهد بود.

سجادی سوم شهریور ۱۴۰۰ حمید سجادی، با ۱۶۵ رای موافق، ۱۰۸ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع توانست از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد کسب کند و به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم فعالیت خود را آغاز نماید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سرپرست وزارت ورزش و جوانان مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سرپرست وزارت ورزش و جوانان مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید