کد مطلب:  65705 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرویس پخش زنده تیک تاک در آمریکا و اروپا متوقف می شود

سرویس پخش زنده تیک تاک در آمریکا و اروپا متوقف می شود

تیک تاک ظاهرا قصد دارد سرویس پخش زنده خود را در آمریکا و اروپا متوقف کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیک تاک ظاهرا قصد دارد سرویس پخش زنده خود را در آمریکا و اروپا متوقف کند. این شرکت از سال گذشته در حال آزمایش قابلیت استریم زنده در مناطق فوق است ‌و‌ حتی یک برنده به نام On Trend برای همین منظور راه‌اندازی کرده است. اما به نظر می‌رسد پخش رویدادهای زنده نتوانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. ضمنا این سرویس عملکرد خوبی در فروش محصولات شرکت‌های شخص‌ثالث نداشته است و بنابراین می‌توان گفت که به اهداف اولیه خود نرسیده است. ‌

به گزارش آسمونی، تیک تاک گفته بود که در صورت موفقیت آمیز بودن این سرویس آن را برای کشورهای بیشتری ارائه می‌کند، اما حالا گفته است که صرفا رو بازار انگلیس تمرکز خواهد کرد. البته این سرویس در کشورهای آسیایی بسیار موفق بوده است و ‌توانسته کسب‌وکار بزرگی را برای اینفلوئنسرها و خالقان محتوا ایجاد کند، اما یک سرویس قرار نیست که در همه بازارها و‌ کشورها موفق باشد.

تیک یک پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیوی کوتاه است و مالک آن شرکت چندملیتی ByteDance است و به نظر می‌رسد در مناطقی مثل آمریکا و اروپا رقابت سختی با اینستاگرام و یوتیوب دارد. سرویس ریلز اینستاگرم و سرویس شورتس یوتیوب برای رقابت با تیک تاک راه‌اندازی شده‌اند و حالا به نظر می‌رسد که کاربران اروپایی و آمریکایی ترجیح می‌دهند که به جای سرویس پخش زنده تیک تاک از دو پلتفرم یوتیوب و اینستاگرام استفاده کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره سرویس پخش زنده تیک تاک در آمریکا و اروپا متوقف می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سرویس پخش زنده تیک تاک در آمریکا و اروپا متوقف می شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید