کد مطلب:  63985 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آنتونیو گرا پی‌شه سرمربی هندبال ساحلی ایران شد

آنتونیو گرا پی‌شه سرمربی هندبال ساحلی ایران شد

"آنتونیو گرا پی‌شه" سرمربی بزریلی مطرح هندبال ساحلی جهان که به عنوان پرافتخارترین مربی این رشته در جهان شناخته می‌شود هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، "آنتونیو گرا پی‌شه" سرمربی بزریلی مطرح هندبال ساحلی جهان که به عنوان پرافتخارترین مربی این رشته در جهان شناخته می‌شود هدایت تیم ملی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان 2022 را بر عهده گرفت.
"آنتونیو گرا پی‌شه" با قراردادی به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی بزرگسالان و مدیر فنی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان 2022 انتخاب شد.این مربی برزیلی در طول 8 حضور خود در رقابت‌های قهرمانی جهان به 5 عنوان نخست دست یافته و همچنین سابقه کسب سه عنوان قهرمانی ورلد گیمز در طول 5 حضور در این رویداد را دارد.

در کارنامه سرمربیگری او 5 عنوان قهرمانی قاره‌ای در طول 10 حضور به چشم می‌خورد و این مربی نام‌دار جهان سابقه یک قهرمانی در بازی‌های ساحلی جهان را نیز دارد.
تیم های ملی هندبال ساحلی ایران چندی پیش در مسابقات آسیایی به عنوان قهرمانی دست یافتند و خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی آماده می کنند.
همچنین بر اساس مذاکرات صورت گرفته قرار است آنتونیو گرا پی‌شه در طول حضور در ایران دوره‌های آموزشی و مربیگری را نیز برگزار می کند و در راستای دانش‌افزایی مربیان و سرمربیان هندبال ساحلی ایران گام برمی‌دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره آنتونیو گرا پی‌شه سرمربی هندبال ساحلی ایران شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آنتونیو گرا پی‌شه سرمربی هندبال ساحلی ایران شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید