کد مطلب: 63576 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرمایه گذاری 1 میلیاردی سونی روی پروژه متاورس اپیک گیمز

سرمایه گذاری 1 میلیاردی سونی روی پروژه متاورس اپیک گیمز

سونی 1 میلیارد دلار دیگر را بر روی پروژه متاورس اپیک گیمز سرمایه گذاری کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اپیک گیمز اعلام کرده است که سونی یک میلیارد دلار دیگر را برای گسترش تولید متاورس توسط اپیک گیمز بر روی آنها سرمایه گذاری کرده است.

سونی که صاحب برند پلی استیشن می باشد، برای گسترش در حوزه سرگرمی و ساخت بازی ها، اکنون مدت زمانی هست که به همراه لگو (LEGO) بر روی اپیک گیمز سرمایه گذاری کرده است. تیم سوئینی، مدیرعامل و مالک اپیک گیمز در این زمینه گفت:

زمانی که ما دوباره آینده سرگرمی را تصور می کنیم، ما به شرکای دیگری نیاز داریم که دیدگاهمان را با آنها به اشتراک بگذاریم. ما این موضوع را در ارتباط خود با سونی و KIRKBI پیدا کرده ایم. این سرمایه گذاری باعث شتاب بخشیدن به کار ما در ساخت متاورس و فضایی خواهد شد که بازیکنان می توانند در آن به همراه دوستانشان اوقات خوشی را سپری کنند و برندهای مختلف می توانند خلاقیت خود را به خرج دهند. 

کنیچیرو یوشیدا، رئیس و مدیرعامل سونی در این زمینه گفت:

به عنوان یک کمپانی خلاق سرگرمی، ما بسیار هیجان زده هستیم که روی اپیک سرمایه گذاری می کنیم. ما روابط خود را در زمینه متاورس عمیق تر خواهیم کرد؛ محلی که تولید کنندگان و کاربران می توانند در آنجا زمان خود را سپری کنند. ما در خصوص توانایی های اپیک از جمله موتور بازی سازی آنها، کاملا مطمئن هستیم. ترکیب آن با تکنولوژی های سونی می تواند باعث شتاب گیری تلاش های مختلف ما در زمینه توسعه تجربه های دیجیتال جدید در زمینه های ورزشی و مجازی شود.

همانطور که اشاره شد، اپیک گیمز مدت زمان زیادی است که به دنبال راه اندازی و گسترش متاورس مخصوص به خود است. تلاش های تیم اپیک، در بازی فورتنایت به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است. برگزاری کنسرت های مختلف درون این بازی را می توان به نوعی، آغاز تحولات مربوط به متاورس در نظر گرفت و اکنون یکی از شرکت های بزرگ صنعت بازی (پلی استیشن و سونی) و همچنین شرکت لگو، از آن حمایت میکنند و سرمایه گذاری های میلیاردی بر روی این پروژه انجام می دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره سرمایه گذاری 1 میلیاردی سونی روی پروژه متاورس اپیک گیمز فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

نظر خود را درباره «سرمایه گذاری 1 میلیاردی سونی روی پروژه متاورس اپیک گیمز» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?