مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71209 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرقت ادبی آهنگ سون

سرقت ادبی آهنگ سون

تهیه کننده یکی از گروه‌های کی‌پاپ دخترانه به نام Fin.KL، آهنگ سون جونگ کوک را به سرقت ادبی متهم کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آهنگ سون (Seven) جونگ کوک با اتهام سرقت ادبی روبرو شده و احتمالا به همین دلیل شکایت رسمی شروع شود البته بعضی از متخصصین موسیقی این موضوع را مورد آزمایش قرار داده‌اند و فقط شباهت کمی را در آن پیدا کرده‌اند.

به گزارش آسمونی به نقل از رسانه های کره‌ای، شباهت‌هایی بین سولو سینگل سون جونگ‌کوک و آهنگ Time of Mask از فین.کی.ال (Fin.KL) مطرح شده است. این موضوع را یانگ جون یونگ تهیه کننده Fin.KL ادعا کرده و گفته که ملودی آهنگ سون شباهت زیادی به موزیک Time of Mask دارد که سال 1999 منتشر شده بود.

Jungkook و Fin.K.L

گروه دخترانه Fin.K.L عبارت از سونگ یو ری، اوک جو هیون، لی جین و لی هیوری است که یکی از گروه‌های پرطرفدار کی‌پاپ در اواخر دهه 1990 و اوایل سال 2000 بود.

کمپانی Big Hit Music (بی تی اس) اما ادعاهای موجود را رد کرده و گفته این ادعا نادرست است و آهنگ سون با همکاری تهیه کننده‌های بین المللی ساخته شده و ربطی به آلبوم 24 سال قبل ندارد.

آهنگ سون جونگ‌کوک بی‌تی‌اس در 14 جولای 2023 منتشر شد و موفقیت‌های بیشماری را در سطح جهانی به دست آورده. حال باید منتظر بود شاید که این اختلاف مابین کمپانی‌ها حل شود و یا پروسه شکایت شروع شود.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سرقت ادبی آهنگ سون فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سرقت ادبی آهنگ سون» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید