کد مطلب:  64217 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح سرشماری اتباع افغانستانی

طرح سرشماری اتباع افغانستانی

اتباع افغانستانی که مدرک معتبر اقامتی در ایران ندارند می توانند در طرح جدید سرشماری و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون شرکت کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کانون انجمن های صنفی کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی اعلام کرد اتباع افغانستانی که مدارک اقامتی معتبر ندارند و در طرح های سرشماری سال های 95 تا 98 شرکت نکرده اند به سامانه نوبت دهی مراجعه کرده و در طرح سرشماری جدید و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون شرکت کنند.

هر فردی با استفاده از گوشی هوشمند متصل به اینترنت یا با استفاده از رایانه به سادگی می تواند نوبت دریافت کرده و پس از دریافت نوبت، آن را ذخیره کرده و آن را چاپ کند. پرینت از این نوبت هنگام مراجعه به دفتر کفالت ضروری است.

نشانی اینترنتی دریافت نوبت برای طرح سرشماری اتباع افغانستانی، http://kanoonnobat.ir می باشد.

در روز نوبت باید مدارکی همچون مدرک شناسایی، مجوز، گواهی و غیره (در صورت داشتن اسناد مذکور) ارائه گردد.

اتباع افغانستانی باید قبل از مراجعه نوبت بگیرند، و بدون نوبت اصلاً مراجعه حضوری پیدا نکنند. طبق تاریخ و ساعت نوبت خود در دفترِ تعیین شده حاضر شوند.

در قسمت دریافت نوبت سرشماری تکمیلی واکسیناسیون، گزینه تعداد اعضای خانواده، باید تمامی افراد خانواده درج شود (آنهایی که انگشت نگاری و ثبت نام شده اند و آنهایی که انگشت نگاری و ثبت نام نشده اند). در روز نوبت، سرپرست خانواده همراه با فرزندان زیر 12 سال، به همراه مدارک هویتی (تذکره، نکاح خط، پاسپورت و ...) به دفتر کفالت مراجعه کنند.

سایر افراد خانواده که برای آنها معرفی نامه واکسیناسیون صادر شده، نیاز به حضور در دفتر کفالت ندارند.

همچنین خانواده هایی که برای سرشماری جدید و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون نوبت گرفته اند می بایست در روز نوبت، سرپرست خانواده همراه با افراد خانواده اش به همراه مدارک هویتی به دفتر کفالت مربوطه مراجعه کنند.

نظر خود را درباره «طرح سرشماری اتباع افغانستانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید