کد مطلب:  64217  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح سرشماری اتباع افغانستانی

طرح سرشماری اتباع افغانستانی

اتباع افغانستانی که مدرک معتبر اقامتی در ایران ندارند می توانند در طرح جدید سرشماری و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون شرکت کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کانون انجمن های صنفی کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی اعلام کرد اتباع افغانستانی که مدارک اقامتی معتبر ندارند و در طرح های سرشماری سال های 95 تا 98 شرکت نکرده اند به سامانه نوبت دهی مراجعه کرده و در طرح سرشماری جدید و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون شرکت کنند.

هر فردی با استفاده از گوشی هوشمند متصل به اینترنت یا با استفاده از رایانه به سادگی می تواند نوبت دریافت کرده و پس از دریافت نوبت، آن را ذخیره کرده و آن را چاپ کند. پرینت از این نوبت هنگام مراجعه به دفتر کفالت ضروری است.

نشانی اینترنتی دریافت نوبت برای طرح سرشماری اتباع افغانستانی، http://kanoonnobat.ir می باشد.

در روز نوبت باید مدارکی همچون مدرک شناسایی، مجوز، گواهی و غیره (در صورت داشتن اسناد مذکور) ارائه گردد.

اتباع افغانستانی باید قبل از مراجعه نوبت بگیرند، و بدون نوبت اصلاً مراجعه حضوری پیدا نکنند. طبق تاریخ و ساعت نوبت خود در دفترِ تعیین شده حاضر شوند.

در قسمت دریافت نوبت سرشماری تکمیلی واکسیناسیون، گزینه تعداد اعضای خانواده، باید تمامی افراد خانواده درج شود (آنهایی که انگشت نگاری و ثبت نام شده اند و آنهایی که انگشت نگاری و ثبت نام نشده اند). در روز نوبت، سرپرست خانواده همراه با فرزندان زیر 12 سال، به همراه مدارک هویتی (تذکره، نکاح خط، پاسپورت و ...) به دفتر کفالت مراجعه کنند.

سایر افراد خانواده که برای آنها معرفی نامه واکسیناسیون صادر شده، نیاز به حضور در دفتر کفالت ندارند.

همچنین خانواده هایی که برای سرشماری جدید و دریافت معرفی نامه واکسیناسیون نوبت گرفته اند می بایست در روز نوبت، سرپرست خانواده همراه با افراد خانواده اش به همراه مدارک هویتی به دفتر کفالت مربوطه مراجعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره طرح سرشماری اتباع افغانستانی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

فارغ‌التحصیل از رشته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آبادان
شیفته کتاب، سفر و دلخوشی‌های کوچک
Change YOURSELF; So You Have Done Your Part In Changing The WORLD! ✌

نظر خود را درباره «طرح سرشماری اتباع افغانستانی» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید