کد مطلب:  61928 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست

سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست

سردار آزمون مهاجم ملی پوش تیم زنیت سن پترزبورگ در پایان فصل به تیم بایرن لورکوزن خواهد پیوست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران که تا پایان فصل با تیم زنیت سن پترزبورگ در لیگ روسیه قرارداد دارد روز گذشته و با امضای یک قرار 5 ساله به باشگاه بایرلورکوزن در بوندسلیگای آلمان ملحق شد.

این خبر روز گذشته توسط باشگاه بایرلورکوزن در صفحات مختلف مجازی که باشگاه مذکور برای اطلاع رسانی عمومی ایجاد کرده است منتشر شد. تصاویر حضور آزمون در لورکوزن و امضای قراردادش در کنار مسئولان این باشگاه و در نهایت تصویر این بازیکن به همراه پیراهن این باشگاه بزرگ بوندس لیگا نیز در همین صفحات منتشر شد تا انتقالش عملا رسمی شود.

البته لازم به ذکر است که باشگاه بایرلورکوزن ساعتی پیش از رسمی شدن این انتقال با انتشار یک توییت، وعده یک اتفاق ویژه را به هوادارانش داده بود اما واقعا کمتر کسی فکرش را می کرد که انتقال سردار آزمون، ملی پوش ایرانی به این باشگاه، سورپرایز آنها باشد.

توییت باشگاه بایرلورکوزن
توییت باشگاه بایرلورکوزن

 

سردار آزمون از سال 2013 در لیگ روسیه حضور داشت و به مدت 8 فصل در تیمهایی مانند روبین کازان، روستوف و زنیت سن پترزبورگ بازی کرد و موفق شد عنوان آقای گلی و بهترین بازیکن فصل گذشته را با پیراهن زنیت سن پترزبورگ تصاحب کند.

از نکات مهم این قرارداد این است که سردار تا پایان زمان اتمام قرار داد فعلی خود با زنیت در این تیم خواهد ماند و در پایان فصل و به صورت رایگان به تیم جدیدش ملحق می شود و تیم زنیت از این انتقال پولی دریافت نحواهد کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید