کد مطلب:  59671 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی مجلس: نمایندگان از وزرای پیشنهادی شناخت کامل دارند

رئیسی مجلس: نمایندگان از وزرای پیشنهادی شناخت کامل دارند

رئیس مجلس گفت: طبق برنامه‌ریزی قبلی بیش از 270 جلسه در هفته گذشته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای آشنایی نمایندگان با وزرای پیشنهادی و برنامه‌های آنها برگزار شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمدباقر قالیباف در آغاز جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق برنامه‌ریزی که از قبل انجام شده بود با راه اندازی یک سامانه و برای اولین بار این فرصت فراهم شد که همه وزرای پیشنهادی در تمام کمیسیون‌ها حضور پیدا کنند و همه نمایندگان به صورت رو در رو و با رعایت پروتکل های بهداشتی با همه وزرای پیشنهادی صحبت کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیش از 270 جلسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس به صورت فشرده برگزار شده است و در این جلسات شناخت بسیار خوبی هم نمایندگان از وزرای پیشنهادی پیدا کردند و هم وزرای پیشنهادی شناخت خوبی نسبت به مجلس و انتظارات در حوزه‌های تخصصی به دست آوردند.

وی ادامه داد: این کار از جمله کارهای ماندنی بود که برای اولین بار در مجلس یازدهم تجربه شد و انشاءالله در آینده نیز این گونه خواهد بود و همین کار باعث شد تا حواشی اطراف هر کدام از وزرای پیشنهادی کمترین تأثیر را بر نظر نمایندگان داشته باشد.

قالیباف خاطرنشان کرد: امیدوارم که در این روزهایی که جلسات صحن را داریم انشاءالله این فرصت فراهم شود که  مردم عزیزمان و  نمایندگان محترم و وزرای پیشنهادی و همچنین رئیس محترم جمهور  نظرات‌شان بیان و توسط دیگران شنیده شود تا به یک نتیجه نهایی برسیم.

رئیس مجلس در آغاز صحبت‌های خود ضمن تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع)گفت: امیدوارم عزاداری‌های مردم در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره رئیسی مجلس: نمایندگان از وزرای پیشنهادی شناخت کامل دارند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئیسی مجلس: نمایندگان از وزرای پیشنهادی شناخت کامل دارند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید