کد مطلب:  59916 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرمانده نیروی دریایی: ایرانیان همیشه نماد صلح و دوستی بودند و به هیچ کشوری چشم نداشتند

فرمانده نیروی دریایی: ایرانیان همیشه نماد صلح و دوستی بودند و به هیچ کشوری چشم نداشتند

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: افتخار ما است این است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم در شرایط تحریم و تهدید به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، امیر سرتیپ دریادار شهرام ایرانی در نشست خبری در تشریح 75امین ناوگروه اعزامی به اقیانوس اطلس افزود: امروز بزرگترین رویداد تاریخی نظامی در حوزه دریا توسط نیروی دریایی راهبردی ارتش با اعزام ناو گروه رزمی متشکل از ناوشکن  تمام ایرانی جمهوری اسلامی ایران سهند و ناو بندر مکران به سلامتی و با اقتدا و موفقیت به اتمام رسید و توانست ماموریت خود را با عبور از اقیانوس هند جنوبی و اطلس شمالی و پیمودن حدود 45 هزار کیلومتر در اقیانوس‌ها و دریاها به اتمام رسانده و به میهن عزیزمان برگردد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: امروز که صحبت از ناوشکن سهند می‌شود، نشان دهنده اوج توانمندی در حوزه‌های مختلف آموزش، تعمیر و نگهداری، ساخت، نوسازی و بهره‌مندی از به روزترین توانمندی‌های علمی و تحقیقاتی است که به دست جوانان و دانشمندان ایرانی و صنعتگران توانمندمان رقم خورده است که توانسته‌اند با عبور از همه دریاهای خروشان نماد پرچم همیشه سرافراز جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

ایرانی بیان کرد: پیام اعزام هفتاد و پنجمین ناو گروه این است که کسانی که این توانمندی را باور نداشتند که امروز به این باور رسیده اند و دوستانمان که به این خود اتکایی می‌بالند و افتخار می‌کنند و می‌توانند از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کنند.

وی گفت: ایرانیان همیشه نماد صلح و دوستی بودند و به هیچ کشوری چشم نداشتند ولی همیشه مورد تهدید بودند. افتخار ما این است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم با شرایط تحریم و تهدید به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنیم که قابل ارائه به جهانیان است.

در پایان فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: تحریم و تهدید هیچ گاه در برابر ایرانیان بازدارنده نیست و مردم ایران با اقتدار و اتکا به توانمندی‌های خود همواره موانع را برطرف کردند.

: برای دریافت مشاوره درباره فرمانده نیروی دریایی: ایرانیان همیشه نماد صلح و دوستی بودند و به هیچ کشوری چشم نداشتند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «فرمانده نیروی دریایی: ایرانیان همیشه نماد صلح و دوستی بودند و به هیچ کشوری چشم نداشتند» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید