کد مطلب:  59651 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سید حسن نصرالله: آمریکا باعث و بانی هرج و مرج در خاورمیانه است

سید حسن نصرالله: آمریکا باعث و بانی هرج و مرج در خاورمیانه است

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی با اشاره به حادثه انفجار تانکر سوخت در عکار، ضمن تأکید بر دخالت سفارت آمریکا در لبنان در اغتشاشات اخیر خبر داد، جمهوری اسلامی ا
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در آخرین سخنرانی خود که به صورت زنده از شبکه المنار پخش شد تأکید کرد: من به شما اطمینان می‌دهم ان‌شاءالله بنزین و گازوئیل از ایران به لبنان خواهد رسید و من طی دو روز آینده موعد دقیق آن را به اطلاع شما خواهم رساند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به من خبر داده است که "ما کنار شما هستیم و ما آماده هر نوع کمکی خواهیم بود".

دبیرکل حزب‌الله لبنان در واکنش به حوادث اخیر در لبنان آن را ساخته و پرداخته سفارت آمریکا در بیروت دانست و خاطرنشان کرد: افرادی که مراکز انتقال برق و بقیه مراکز زیربنایی کشور را تخریب می‌کنند به‌دنبال ساختن لبنان نیستند، آنچه امروز در این سرزمین رخ می‌دهد دقیقاً همان اتفاقاتی است که در عراق هم  رخ می دهد زیرا اتاق عملیات مشترک و واحدی برای مدیریت این هرج‌ومرج وجود دارد که به صورت زنده بر این عملیات ها نظارت می کند.

وی با اشاره به ورود طالبان به کابل گفت: اگر واقعاً توافق آمریکا و طالبان صحت داشته باشد این به آن معنی است که واشنگتن به دوستان خود خیانت کرده است.

او با اشاره به پیشروی های طالبان در افغانستان گفت: لبنانی‌هایی که دل به وعده‌های آمریکایی بسته‌اند تجربه افغانستان را مقابل چشم خود قرار دهند. ببینید که ایالات متحده میلیون‌ها افغانستانی را گرسنه، تشنه و آواره به حال خود رها کرد.

در پایان وی خطاب به مردم لبنان تأکید کرد: ما ایمان داریم این مردم لبنان و مقاومت لبنان و ارتش لبنان هستند که از لبنان صیانت و محافظت خواهند کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره سید حسن نصرالله: آمریکا باعث و بانی هرج و مرج در خاورمیانه است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سید حسن نصرالله: آمریکا باعث و بانی هرج و مرج در خاورمیانه است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید