کد مطلب:  59672 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی در صحن علنی مجلس: در برنامه تحولی دولت سیزدهم دو محور عدالت و پیشرفت در کشور مورد توجه قرار گرفته است

رئیسی در صحن علنی مجلس: در برنامه تحولی دولت سیزدهم دو محور عدالت و پیشرفت در کشور مورد توجه قرار گرفته است

سخنرانی حجت‌ الاسلام سید ابراهیم رئیسی در صحن علنی مجلس و معرفی کابینه پیشنهادی انجام شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور برای معرفی کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

وی در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به برگزاری با شکوه مراسم عزاداری سیدو سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) گفت: از مردم برای برگزاری مراسمات مذهبی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی تشکر می کنم. از نمایندگان مجلس بابت ابتکار آنها برای بررسی وضعیت وزرای پیشنهادی در کمیسیون های تخصصی و وقتی که گذاشته شد نهایت تشکر را دارم.

وی ادامه داد: این برنامه در جهت شناخت وزرای پیشنهادی ارزشمند بود. در ابتدا برنامه های کلان دولت را ارائه می کنم و سپس به معرفی وزرا می پردازم.

رئیس جمهور افزود: می دانیم فرصت خدمت کوتاه است و مشکلات مردم بسیار و این بار امانت جز با حمایت خداوند و اراده تحول به سر منزل نخواهد رسید. بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تعالی فرهنگ اسلامی ایرانی، اقتصاد مقاومتی، بهبود معیشت جامعه و توسعه روابط بین المللی بر اساس منافع ملی و الهام بخشی بر اساس اسلام 5 محور دولت من است.

رئیسی خاطرنشان کرد:  در برنامه تحولی دولت سیزدهم دو محور عدالت و پیشرفت در کشور مورد توجه قرار گرفته است. عدالت محوری در توزیع منابع و کشف استعداد ها، عدالت محوری در شایسته سالاری، صیانت از آزادی های اساسی و حقوق عامه، حمایت همه جانبه از خانواده برای تحول در دو محور عدالت و پیشرفت از جمله محورهای تحول آفرین دولت خواهد بود. اولویت نخست دولت سیزدهم مهار کرونا و اولویت دوم اقتصاد است.

 

نظر خود را درباره «رئیسی در صحن علنی مجلس: در برنامه تحولی دولت سیزدهم دو محور عدالت و پیشرفت در کشور مورد توجه قرار گرفته است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید