کد مطلب: 60000 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی: واکسیناسیون طبق برنامه انجام خواهد شد

رئیسی: واکسیناسیون طبق برنامه انجام خواهد شد

رئیسی: همه افراد 42 سال به بالا (متولدین 1358 و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را خود انتخاب کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تکذیب برخی خبر ها در فضای مجازی درباره واکسیناسیون در سنین مختلف افزود: واکسیناسیون  درپایگاه ها و مراکز سراسر کشور منحصرا بر اساس زمانبندی سنی انجام شده و هیچگونه تغییری در این روند ایجاد نگردیده است.

 

معاون بهداشت وزارت بهداشت از همه هموطنان خواست فقط با مراجعه به سامانه سلامت به نشانی salamat.gov.ir و تکمیل مشخصات خود بر اساس نوبت بندی صورت گرفته به پایگاه ها و مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته اعلام کرد:‌ همه افراد 42 سال به بالا (متولدین 1358 و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خود انتخاب کنند و برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

همچنین افراد 32 تا 41 سال (متولدین 1359 تا 1368) که ساکن استانهای آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، قم و هرمزگان هستند و در پایگاه‌های بهداشت پرونده سلامت دارند می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام کنند.

سامانه ثبت‌نام تزریق واکسن کرونا برای افراد 45 سال به بالا (متولدین 1355و قبل) 16 شهریور ماه باز شد و روز گذشته حداقل سن ثبت‌نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در کشور سه سال کاهش یافت.

تا کنون 22 میلیون و 943 هزار و 141 نفر دُز اول واکسن کرونا و 12میلیون و 104هزار و 2 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 35 میلیون و 47 هزار و 143 دُز رسید.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز روز گذشته با اشاره به جذب نیروهای داوطلب و همکاری های بین بخشی برای توسعه و افزایش ساعت کاری مراکز تجمیعی واکسیناسیون، از افزایش ساعت کاری مراکز واکسیناسیون کرونا تا هشت شب خبر داد.

 

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره رئیسی: واکسیناسیون طبق برنامه انجام خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «رئیسی: واکسیناسیون طبق برنامه انجام خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?