مطهری: توقعات مردم به نسبت نارضایتی آنها در سطح بالایی است | آسمونی
کد مطلب: 59879 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مطهری: وزیران دولت جدید بین وعده ها و واقعیت توازن ایجاد کنند

مطهری: وزیران دولت جدید بین وعده ها و واقعیت توازن ایجاد کنند

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس وظیفه دارد به دولت جدید کمک کند تا توازنی مابین وعده‌های داده شده و واقعیت‌های فعلی ایجاد شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، اردشیر مطهری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ، درباره انتظارات از وزیران دولت جدید با توجه به وعده‌هایی که در صحن علنی مجلس داده اند، بیان کرد: دولت سیزدهم در حالی کار خود را آغاز کرده که انبوهی از مشکلات در بخش‌های مختلف بر روی هم تلنبار و در موارد متعددی تبدیل به معضل و حتی بحران شده است، لذا توقعات مردم به نسبت ناامیدی و نارضایتی آنها که متاسفانه در سطح بالایی قرار دارد، باید سنجیده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در حوزه سیاست خارجی با مساله تحریم و بدعهدی طرف‌های دیگر برجام روبرو بوده و به دلیل تروریسم اقتصادی رژیم ایالات متحده، از تجارت و مبادلات عادی بین‌المللی محروم هستیم. این مسائل قطعا شرایط دشواری را برای تامین ذخایر، ارز و درآمد نفتی کشور ایجاد کرده است که باید با برنامه‌ریزی کوتاه مدت و میان مدت، با شیفت کردن روی حوزه منطقه و کشورهای دوست، این مساله رفع شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع دوم بحث مسائل داخلی‌ است، گفت: سیاست‌های دولت قبل بیشتر روی حوزه سیاست خارجی متمرکز بود و بیشترین حساب را روی سرمایه‌گذاری‌های خارجی داشتند. از این‌رو مباحث مرتبط با تولید، صنعت، اشتغال و... تحت الشعاع این سیاست کلی دولت قرار گرفت و نتیجه آن دودی بود که به چشم بازار و اقتصاد داخلی رفت.

مطهری در پایان تاکید کرد: باید فضایی که دولت آیت‌الله رئیسی تحویل گرفته را درست آنالیز کرد و با توجه به این شرایط سخت وعده‌ها را سنجید. ما در مجلس وظیفه داریم به دولت جدید کمک کنیم، اما ان‌شاءالله توازنی مابین وعده‌های داده شده و واقعیت‌های فعلی ایجاد شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مطهری: وزیران دولت جدید بین وعده ها و واقعیت توازن ایجاد کنند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «مطهری: وزیران دولت جدید بین وعده ها و واقعیت توازن ایجاد کنند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?