کد مطلب:  65236 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری شد

سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری شد

وزارت ورزش و جوانان در حکمی سجاد انوشیروانی دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن را به عنوان سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری انتخاب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، وزارت ورزش و جوانان در حکمی سجاد انوشیروانی دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن را به عنوان سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری انتخاب کرد. این انتخاب به خاطر ابطال انتخابات فدراسیون بود که تیرماه سال 1398 برگزار شد اما علی مرادی نتوانست حد نصاب لازم برای رسیدن به کرسی ریاست را کسب کند.

انوشیروانی از اردیبهشت ماه سال 1399 سمت مدیرکلی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل را بر عهده دارد. وی یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در سال 1398 بود که با 11 رای در جایگاه دوم قرار گرفت.

انوشیروانی شاکی اصلی پرونده تخلف انتخابات تیرماه سال 1398 بود که با تلاش این ملی‌پوش اسبق وزنه‌برداری، در نهایت دیوان عدالت اداری رای به ابطال این انتخابات داد.

با انتخاب انوشیروانی به عنوان سرپرست فدراسیون، علی مرادی یک سال پیش از پایان زمان خدمت خود در این فدراسیون، با رای دادگاه از ریاست کنار گذاشته شد. قرار بود دوران مدیریت کنونی علی مرادی در 16 تیرماه سال 1402 به پایان برسد.

: برای دریافت مشاوره درباره سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری شد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید