ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  64792 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سجادی وزیر ورزش در کنار تیم ملی در اردوی قطر خواهد بود

سجادی وزیر ورزش در کنار تیم ملی در اردوی قطر خواهد بود

حمید سجادی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشور گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حمید سجادی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشور گفت: ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با حمایت از برنامه ها و امیدبخشی به تیم ملی و نظارت هایی که داریم در کنار تیم ملی هستیم و ما هم مثل مردم عزیز در این چند ماه منتهی به مسابقات جام جهانی در کنار تیم ملی خواهیم بود. این بار همه دوست داریم کیفیت عملکرد تیم ملی نسبت به گذشته متفاوت باشد.
وی درباره ارتباط وزارت ورزش با وزارت خارجه برای برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم های خارجی عنوان کرد: از ظرفیت وزارت امور خارجه بسیار استفاده می کنیم و از وزیر محترم خارجه و معاون محترم وزیر تشکر می کنم که پیگیر کارها هستند و مشورت های لازم را می دهند، مثلثی بین ما و وزارت خارجه و فدراسیون فوتبال است و با هماهنگی و مشورت و فرصت هایی که وزارت خارجه دارد و رایزنی هایی که صورت می گیرد، برای اردوهای مشترک و بازی های تدارکاتی برنامه ریزی داریم. تیم کار خود را پیش می برد و من در خدمتشان هستم .
وزیر ورزش درباره اینکه وزارت ورزش چه اقدامات حقوقی برای بازی لغو شده تیم ملی فوتبال ایران با کانادا انجام می دهد، گفت: ما ستاد اصلی را تشکیل دادیم، اعضا و نمایندگان دستگاه های ذی‌ربط مشورت های لازم را می دهند و تصمیمات را گرفتیم و مکاتبات انجام شده و از ظرفیت وزارت خارجه استفاده کردیم. فدراسیون دو نامه مکاتبه کرده و منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال کانادا هستیم.
سجادی درباره اینکه در اردوی قطر چه بازی تدارکاتی برای تیم ترتیب داده شده است، اعلام کرد: گزارشی ندادند و بنده هفته آینده ماموریتی دارم و در قطر هستم. فرصت مناسبی است که به خاطر جام جهانی در قطر باشم و در کنار تیم ملی هستم.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره سجادی وزیر ورزش در کنار تیم ملی در اردوی قطر خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سجادی وزیر ورزش در کنار تیم ملی در اردوی قطر خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید