کد مطلب:  64429 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاره های لیورپول به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسند

ستاره های لیورپول به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسند

لیورپول ده روز دیگر باید در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه استادو فرانس شهر پاریس به مصاف رئال مادرید برود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، لیورپول ده روز دیگر باید در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه استادو فرانس شهر پاریس به مصاف رئال مادرید برود.  این دیدار در حالی برگزار می‌شود که لیورپل این هفته در فینال جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی رفت و موفق شد در ضربات پنالتی برابر این تیم به پیروزی برسد اما دو مصدومیت در جریان این بازی موجی از نگرانی را بین هواداران این تیم به راه انداخت. محمد صلاح در نیمه اول این بازی اعلام کرد که قادر به ادامه کار نیست و به ناچار از زمین بازی بیرون رفت. فن دایک نیز دیگر بازیکن لیورپول بود که نتوانست تیمش را تا پایان بازی همراهی کند و در نتیجه از زمین بازی بیرون رفت تا نگرانی هواداران این تیم بیشتر شود. 

بسیاری در چند روز اخیر این موضوع را مطرح کردند که شاید این دو بازیکن نتوانند لیورپول را در فینال لیگ قهرمانان همراهی کنند. این نگرانی پس از این که مشخص شد این دو نفر در بازی امشب برابر ساوتهمپتون برای لیورپول بازی نمی‌کنند اوج گرفت اما یورگن کلوپ تایید کرد که آنها مشکلی برای بازی مقابل رئال مادرید نخواهند داشت.
این مربی آلمانی در این باره گفت:« شرایط هر دوی آنها خوب است. هدف هر دو این است که در بازی هفته آینده برابر وولوز به میدان برود. آنها روی نیمکت خواهند بود یا چند دقیقه فرصت بازی خواهند داشت. باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت چون در این صورت در شرایطی ایده‌آل برای بازی مقابل رئال مادرید قرار می‌گیرند. ما تردیدی درباره حضور آنها در فینال لیگ قهرمانان نداریم.»

: برای دریافت مشاوره درباره ستاره های لیورپول به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ستاره های لیورپول به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسند» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید