کد مطلب:  67753 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
متهم شدن ستاره مراکشی پی‌اس‌جی به تجاوز

متهم شدن ستاره مراکشی پی‌اس‌جی به تجاوز

دفتر دادستانی پاریس اعلام کرد که تحقیقات اولیه درباره اتهامات تجاوز جنسی به مدافع مراکشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آغاز شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دفتر دادستانی پاریس اعلام کرد که تحقیقات اولیه درباره اتهامات تجاوز جنسی به مدافع مراکشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آغاز شده است. بر اساس اعلام دفتر دادستانی شهر نانتِر از توابع پاریس، تحقیقات اولیه درباره اتهامات تجاوز جنسی اشرف حکیمی، ستاره مراکشی باشگاه پی‌اس‌جی هفته گذشته و با مراجعه زنی ۲۳ ساله به اداره پلیس و متهم کردن وی به تجاوز، آغاز شده است.

به گزارش آسمونی، دادستانی این شهر اعلام کرده که حکیمی روز پنجشنبه در رابطه با اتهامات تجاوز تحت بازجویی قرار گرفته است. بر اساس قانون فرانسه، اتهامات اولیه بدان معنا است که مظنون جرمی را مرتکب شده اما رکن قضایی برای تصمیم‌گیری درباره ارجاع پرونده به دادگاه، به زمان بیشتری برای تحقیقات نیاز دارد.

بر این اساس، ستاره مراکشی تحت نظارت پلیس بوده و از تماس با شاکی منع خواهد بود اما می‌تواند از قلمرو فرانسه خارج شود. به گفته وکیل حکیمی، این ملی‌پوش مراکشی قویا اتهامات را رد کرده است. این خبر در حالی منتشر شده که پی‌اس‌جی پنج روز دیگر باید در یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ برود. حکیمی در مراسم بهترین‌های فیفا که دوشنبه هفته گذشته در پاریس برگزار شد، حضور یافت و در ترکیب منتخب سال ۲۰۲۲ نیز قرار گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره متهم شدن ستاره مراکشی پی‌اس‌جی به تجاوز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «متهم شدن ستاره مراکشی پی‌اس‌جی به تجاوز» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید