کد مطلب:  64076  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیراهن پاری سن ژرمن ستاره‌دار شد

پیراهن پاری سن ژرمن ستاره‌دار شد

پی اس جی جمعه‌شب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و پنجم لیگ فرانسه به مصاف استراسبورگ رفت و با تساوی 3-3 برابر این تیم متوقف شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پی اس جی جمعه‌شب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و پنجم لیگ فرانسه به مصاف استراسبورگ رفت و با تساوی 3-3 برابر این تیم متوقف شد. شاگردان مائوریسیو پوچتینو هفته گذشته نیز در دیدار برابر لانس متوقف شده بودند اما همان یک امتیاز برای قطعی شدن قهرمانی این تیم در رقابت‌های این فصل کافی بود. همین موضوع باعث شد که آنها این بار و در دیدار برابر استراسبورگ با طرح پیراهن جدیدی به میدان بروند که به افتخار کسب ده عنوان قهرمانی از سوی این تیم در رقابت‌های لیگ فرانسه طراحی شده بود. روی لوگوی پیراهن این تیم در بازی شب گذشته یک ستاره حک شده بود و تمامی ده سالی که پی اس جی موفق به فتح جام قهرمانی شده بود نیز دور لوگوی این باشگاه به چشم می‌خورد تا جذابیت بیشتری به این طرح اضافه کند.
پی اس جی در سال‌های 1986، 1994، 2013، 2014، 2015، 2016، 2018، 2019، 2020 و 2022 موفق شده جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر ببرد. 

: برای دریافت مشاوره درباره پیراهن پاری سن ژرمن ستاره‌دار شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «پیراهن پاری سن ژرمن ستاره‌دار شد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید