کد مطلب: 60066 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نحوه پوشیدن لباس برای لاغر به نظر رسیدن + عکس

نحوه پوشیدن لباس برای لاغر به نظر رسیدن + عکس

بسیاری از خانم‌ ها تمایل دارند لاغرتر از آنچه هستند، به نظر برسند. می توان تا حدودی با انتخاب نوع پوشش و رنگ لباس ها به این خواسته رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برای لاغر به نظر رسیدن و تناسب اندام، راه هایی وجود دارد و یکی از راه ها چگونگی انتخاب لباس است.

می توان با پوشیدن انواع لباس‌ ها و انتخاب رنگ، اندام را خوش‌ فرم‌ تر نشان داد.

در ادامه با مد و لباس آسمونی باشید تا به شما آموزش دهیم که چه لباس‌ هایی شما را لاغرتر نشان می دهد.

لباس‌ های رنگ تیره

تا حد ممکن از پوشیدن لباس‌ های روشن خودداری کنید به دلیل اینکه ماهیت لباس‌ های روشن مثل سفید به گونه‌ ای است که شکل واقعی بدن را بیشتر مشخص می‌ کنند ولی در رنگ‌های تیره مانند سبز تیره، مشکی، طوسی و... باعث می‌شود افراد لاغرتر به نظر بیایند.

لباس یقه‌ هفت

شما با پوشیدن یک لباس یقه‌ هفت به دلیل خطای دید، بسیار کشیده‌ تر به نظر می‌ رسید و شما را لاغرتر و قدبلندتر نشان می دهد.

لباس‌ های فرم ساعت شنی

لباس‌هایی با فرم ساعت شنی لباس‌هایی هستند که در قسمت کمر تنگ می‌شوند و همین باعث می‌شود که کمر شما بسیار باریک نشان داده شود حالا اگر لباسی با این فرم در کمدتان ندارید می‌توانید با بستن یک کمربند همین حالت را در قسمت کمرتان به وجود آورید.

شلوار راسته بپوشید

یک شلوار راسته و اتو کشیده باعث می‌ شود که پاهای شما فرم بهتری داشته باشند و بهتر است به جای شلوارهای فاق کوتاه، شلوارهای فاق بلند را انتخاب کنید و با یک کفش پاشنه بلند آن را ست کنید.

پوشیدن لباس‌ های همرنگ

لباس یکرنگ تاثیر بسیار زیادی در بلندقد شدن شما دارد و باعث می‌ شود بسیار کشیده‌ تر و لاغرتر به نظر بیایید. برعکس آن اگر لباس‌ های رنگارنگ را انتخاب کنید قد شما کوتاه‌ تر و چاق‌ تر به نظر می‌ رسد.

لباس‌ هایی با سایز مناسب

امروزه یکی از اشتباهات رایج خانم‌ ها پوشیدن لباس‌ هایی بسیار بزرگ‌ تر از سایز خودشان است و از این طریق می‌ خواهند فرم خود را پنهان کنند که باید بگوییم این کار اشتباه است. شما دقیقا باید لباس‌ های سایز خود را انتخاب کنید و نکاتی که در بالا اشاره کردیم را هم رعایت کنید.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «نحوه پوشیدن لباس برای لاغر به نظر رسیدن + عکس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?