کد مطلب: 65302 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساکت الهامی در فصل بیست و دوم لیگ برتر سرمربی هوادار شد

ساکت الهامی در فصل بیست و دوم لیگ برتر سرمربی هوادار شد

ساکت الهامی سرمربی پیشین باشگاه‌های نساجی و تراکتور که به‌همراه این دو باشگاه، دو قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران را در کارنامه دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساکت الهامی سرمربی پیشین باشگاه‌های نساجی و تراکتور که به‌همراه این دو باشگاه، دو قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی رسمی به‌عنوان سرمربی هوادار معرفی شد. در جلسه معارفه ساکت الهامی سرمربی جدید هوادار که چهارشنبه شب در دفتر باشگاه هوادار برگزار شد، محمد محمداسماعیلی ریاست هیئت مدیره و محمدجواد رحیمی مدیرعامل باشگاه هوادار شرکت داشتند. الهامی پس از کارهای نهایی بستن قرارداد با دوربین این باشگاه به صحبت پرداخت و از برنامه‌های فنی برای نتایج خوب، فوتبال قابل احترام و همچنین فصلی بی حاشیه سخن گفت.

هوادار فصل گذشته با رضا عنایتی موفق شد نتایج خوبی بگیرد و حتی شانس این را داشت در رتبه تک رقمی بایستد اما در رده یازدهم جدول به کار خود پایان داد‌. بنفش‌های تهرانی حالا در دومین فصل حضور در سطح اول فوتبال ایران با ساکت الهامی کار کرده و قطعا برنامه‌های ویژه‌‌تری نسبت به لیگ بیست و یکم که برای حفظ سهمیه می‌جنگیدند خواهند داشت. هواداری‌ها پس از مشخص شدن مدیرعامل و سرمربی خود حالا در بازار نقل و انتقالات برای تمدید قرارداد بازیکنان خود و جذب نفرات جدید فعالیت خواهند کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساکت الهامی در فصل بیست و دوم لیگ برتر سرمربی هوادار شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «ساکت الهامی در فصل بیست و دوم لیگ برتر سرمربی هوادار شد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?