صحبت های شقایق دهقان درباره سانسورهای صدا و سیما | آسمونی
کد مطلب: 60234 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روایت شقایق دهقان از سانسورهای صدا و سیما

روایت شقایق دهقان از سانسورهای صدا و سیما

شقایق دهقان در برنامه «کافه‌آپارات» از ممنوعیت ها و سانسورهای سازمان صدا و سیما بر سریال‌هایی مانند «پاورچین» و «نقطه‌ چین» گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شقایق دهقان بازیگر ایرانی که در سریال های مطرح تلویزیونی به یفای نقش پرداخته، طی مصاحبه جدید خود درباره سانسور فیلم هایش صحبت کرده است. شقایق دهقان گفت: لباس زن‌ ها باید مشکی، طوسی و قهوه ای بود. زن و مرد هم نمی‌توانستند روی یک مبل دو نفره بنشینند.

او با اشاره به این که اعمال این محدودیت ها در سریال برره بخاطر پوشش محلی که در آن استفاده میشد به مراتب کمتر بود، گفت: در سریال پاورچین باید لباس های گشاد می پوشیدیم و پوشیدن لباس رنگی و استفاده از سربند های رنگی ممنوع بود. از هیچ مواد آرایشی غلیظی روی صورت بازیگران استفاده نمی شد.

سریال پاورچین
سریال پاورچین

شقایق دهقان در رابطه با حضور بازیگران مرد و زن در سکانس های مختلف گفت: بازیگران زن و مرد نمی توانند با هم روی یک مبل ذو نفره بنشینند، آن ها برای نشستن باید از دو مبل یک نفره استفاده کنند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره روایت شقایق دهقان از سانسورهای صدا و سیما فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «روایت شقایق دهقان از سانسورهای صدا و سیما»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?