کد مطلب: 59151 درج نظر
سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک

سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک

راه اندازی سامانه تعویض پلاک باعث شده است تا افراد زمان ورود به مرکز را تعیین کنند و خدمات مورد نظر در رابطه با تعویض پلاک خود را دریافت نمایند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی (مشاغل گروه 2) شهرهای با وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند و امکان دریافت نوبت برای این شهرها در سامانه نوبت دهی اینترنتی وجود ندارد. همچنین متقاضیانی که قبل از اعلام وضعیت قرمز شهرها، در سامانه نوبت دریافت کرده اند به مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی مراجعه نکنند.

سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک

سایت تعویض پلاک در پی شیوع ویروس کرونا و ازدحام در مراکز تعویض پلاک راه اندازی شده است و هم وطنان می توانند با مراجعه به سامانه nobatdehi.epolice.ir زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود را انتخاب کنند.

خدمات تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت در تهران و شهرستان ها انجام می شود و تا ساعت 16 باز می باشند. لازم به ذکر است که دریافت نوبت اینترنتی مراکز تعویض پلاک، هیچ هزینه‌ای ندارد.

طرح شماره گذاری اینترنتی خودروها در کدام شهرها اجرا می‌شود؟

این طرح به صورت آزمایشی در مرکز میثم و خاوران راه اندازی شده و اگر استقبال خوبی در این زمینه انجام شود، می‌توان برای سایر مراکز تهران و یا حتی کل کشور اجرایی شود.

نحوه ثبت نوبت در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

1- برای ثبت نوبت اینترنتی تعویض پلاک باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به سایت نوبت دهی تعویض پلاک، استان مورد نظر خود، نوع خدمات و وسیله نقلیه خود را مشخص کنید.

2- در صفحه بعد از میان مراکز تعویض پلاک مرکز دلخواه را نتخاب کرده و روی دریافت نوبت بزنید.

3- در صفحه جدید با انتخاب نوع خدمت جدول انتخاب روزهای هفته برای نوبت گیری باز می شود.

نوبت دهی تعویض پلاک

4- روزهای سبز ساعت ها و روزهایی که می توانید رزرو کنید را مشاهده می کنید.

نوبت دهی تعویض پلاک

5- پس از انتخاب ساعت، باید نوبت خود را ثبت کنید. اگر پیش از این عضو نشده اید در پایین پنجره جدید بر روی عضویت کلیک کنید.

6- برای عضویت باید نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل، و رمز دلخواه را وارد کنید. پیامک تایید نوبت به شماره موبایلی که وارد کنید ارسال می شود. پس از وارد کردن اطلاعات بر روی عضویت بزنید.

7- پس از ورود به صفحه جدید نوع وسیله نقلیه را انتخاب کنید و پس از آن شماره پلاک را وارد کنید و تیک قبول شرایط را در پایین صفحه بزنید. سپس روی دکمه سبز ثبت نوبت کلیک کنید.

8- در صفحه جدید پیام رزرو با موفقیت انجام شد را  همراه با شماره پیگیری مشاهده می کنید.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?