سامانه اعتبارسنجی؛ برای مراودات مالی | آسمونی
کد مطلب: 61755 درج نظر
سامانه اعتبارسنجی

سامانه اعتبارسنجی

سامانه اعتبارسنجی این امکان را به شما می دهد تا قبل از انجام هرگونه مراوده های مالی بتوانید اطلاعات لازم در خصوص طرف مقابل خودتان را کسب کنید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

سامانه اعتبارسنجی برای انجام مراوده های مالی است تا بتوان دغدغه های ناشی از پایبندی به تعهدات مالی را سنجید. در ادامه ی این پست آسمونی می توانید اطلاعاتی در این خصوص را ببینید.

معرفی

سامانه اعتبارسنجی
سامانه اعتبارسنجی

سامانه اعتبارسنجی این امکان را به افراد می دهد تا با خیالی آسوده به انجام کارهای مالی خود بپردازند و بتوانند از طریق این سامانه اطلاعات لازم مالی را در خصوص طرف مقابل خود برای امور مختلف کسب کنند. رتبه اعتباری مناسب در نتیجه پرداخت به موقع صورتحساب ها و تسهیلات دریافتی حاصل می‌ شود. اما یک رتبه اعتباری نامناسب در نتیجه تاخیر در بازپرداخت اقساط تسهیلات اعتباری، سابقه منفی از جمله ورشکستگی، سابقه چک برگشتی، داشتن سابقه منفی در زمینه بدهی مالیاتی و داشتن سابقه منفی در بانک اطلاعاتی سازمان‌ های بیرونی تامین‌ کننده اطلاعات سامانه مشخص می شود.

آدرس

برای ورود به سامانه اعتبار من می توانید وارد لینک زیر شوید:

سامانه اعتبارسنجی

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سامانه اعتبارسنجی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «سامانه اعتبارسنجی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?