مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62063 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ساماندهی سرویس های مدارس

آغاز ساماندهی سرویس های مدارس

مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از غقد قرارداد های لازم جهت ساماندهی سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان پس از حضوری شدن آموزش ها خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، نورعلی عباسپور، مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در خصوص وضعیت سرویس های مدارس و ایاب و ذهاب دانش آموزان در شرایط کرونا گفت: گزارش جمع‌بندی شده ما به تفکیک استان‌ها و مناطق شهری و روستایی، پایان این هفته نهایی و مشخص می‌شود که چه تعداد دانش‌آموز از سرویس استفاده می‌کنند.

وی در ادامه افزود: طی دوسال اخیر با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا، برنامه‌های مدارس به گونه‌ای متفاوت از سنوات گذشته تنظیم شده و مشکلاتی را برای تامین سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان به وجود آورده است، زیرا مدرسه تمام وقت نیست و بچه‌ها هرکدام ساعات خاصی می‌آیند و می‌روند.

عباسپور با اشاره به الزامی بودن رعایت پروتکل های بهداشتی و بررسی های فنی وسایل نقلیه گفت:  پروتکل‌های بهداشتی و الزامات فنی سرویس‌ها از سوی شرکت‌های پیمانکاری کنترل و شرکت‌ها بر اساس همین معیارها ارزیابی و از سوی شهرداری معرفی می‌شوند.

وی در ادامه به سازماندهی امور مربوط به سرویس های مدارس را مربوط به کارگروه های استانی دانست و خاطر نشان کرد: ساماندهی امور سرویس مدارس برعهده کارگروه‌های استانی است. برخی استان‌ها در دو سه ماهه اخیر حدود 17 تا 18 جلسه برگزار و مشکلات مناطق را بررسی کرده‌اند. کارگروه دیگری هم داریم که معاون عمرانی استاندار، ریاست آن را برعهده دارد و آنها اختیار کامل دارند برای تامین سرویس مناطق مشکل و صعب‌العبور تا با همراهی استانداری تصمیم گیری کنند.

در پایان عباسپور با اساره به مدت زمان قرارداد سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: قراردادها در شرایط عادی هم بر حسب روزهای حضور در مدرسه منعقد می‌شود و روزی که دانش آموز به مدرسه نمی‌رود و مدرسه تعطیل است محاسبه نمی‌شود و تنها روزهایی که باید کلاس برگزار شود را محاسبه می‌کنند. درحال حاضر نیز مدارس با توجه به وضعیت و شرایط موجود کنونی اقدام به عقد قرارداد می‌کنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ساماندهی سرویس های مدارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ساماندهی سرویس های مدارس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید