کد مطلب:  65709 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سال 1402 تولید انبوه (ری را) آغاز خواهد شد

سال 1402 تولید انبوه (ری را) آغاز خواهد شد

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، از وارد کردن خودرو‌های جدید این شرکت  به سبد محصولات ایران خودرو خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، از وارد کردن خودرو‌های جدید این شرکت  به سبد محصولات ایران خودرو خبر داد.
پورمجیب اعلام کرد: در سال 1401 ایران خودرو در نظر دارد 279 برنامه ارائه دهد. طبق گفته وی این خودروهای جدید با رعایت استانداردهای 85 گانه عرضه خواهند شد.

قائم مقام توسعه گروه صنعتی ایران خودرو همچنین افزود: برنامه ایران خودرو کاهش تولید خودروهای ناقص است، به گونه ای که ابتدای سال 62 هزار و 500 خودرو ناقص داشتیم و اکنون به 22 هزار خودرو رسیده است.

وی ادامه داد: در نظر داریم که ماندگاری خودروهای ناقص در کف پارکینگ‌ها به صفر برسد و طبق همین برنامه، زمان تولید خودرو را کاهش داده ایم و در حال حاضر در هر 30 ثانیه حدود 2 هزار 500 قطعه بهم متصل و تبدیل به یک خودرو می‌شوند.

به گفته پورمجیب باید تنوع بخشی به محصولات ایران خودرو بازگردد. از این رو قرار است که محصولات قدیمی از خطوط تولید حذف و محصولات جدید جایگزین آنها شوند و بر همین اساس توقف تولید دو محصول سمند و پژو 405 هدف‌گذاری شده است.

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: اخیرا از شاسی بلند ایران به نام «ری‌را» رونمایی شده و قرار است محصول پروژه TF21 نیز در آینده‌ای نزدیک رونمایی شود؛ هر دو این محصول با بالاترین سطح کیفیت در سال آینده وارد مرحله تولید انبوه و عرضه به بازار خواهند شد.

پنجم تیر خودروی کراس‌اوور ملی «ری‌را» با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در گروه صنعتی ایران خودرو رونمایی شد.

وزیر صمت پیشتر گفته بود که آزمون‌های جاده‌ای این خودرو از اواخر شهریور ماه آغاز می‌شود و با انجام آزمون‌های مختلف تا پایان سال، از اوایل سال آینده می توانیم شاهد تولید این خودرو باشیم.

: برای دریافت مشاوره درباره سال 1402 تولید انبوه (ری را) آغاز خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سال 1402 تولید انبوه (ری را) آغاز خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید