کد مطلب:  63798 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ساعت پخش تلویزیونی مراسم های شب های قدر رمضان 1401

ساعت پخش تلویزیونی مراسم های شب های قدر رمضان 1401

ساعت پخش زنده مراسم شب های ماه رمضان 1401و سخنرانان مراسم از شبکه های تلویزیون صدا و سیما اعلام شد.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از صفحه اقتصاد، بر اساس اعلام رسمی اعلام دبیرخانه شورای معارف سیما، به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر، ویژه برنامه های مراسم احیا در شهرهای مختلف کشور توسط شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما به شرح زیر پخش خواهد شد:

ساعت پخش مراسم های شب قدر 1401
ویژه برنامه های شب نوزدهم رمضان 1401

 

  • شبکه یک سیما

مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از ساعت 23:15 الی 2:30 از حرم مطهر امام رضا (ع) با سخنرانی آیت الله علم الهدی و قرائت دعای جوشن کبیر توسط حاج محمود کریمی پخش می‌کند.

در شب بیست‌ویکم سخنران مراسم حرم علی‌ابن موسی الرضا (علیه السلام) حجت‌الاسلام رفیعی خواهند بود و قرائت دعای جوشن کبیر توسط حاج علی برادران و مرثیه خوانی توسط حاج احمد واعظی انجام خواهد شد و در شب بیست‌وسوم نیز حجت‌الاسلام عالی، سخنرانی و قرائت دعای جوشن کبیر توسط حجت الاسلام شجاع و مرثیه خوانی توسط حاج علی ملائکه انجام خواهد شد.

  • شبکه دو سیما

مراسم نخستین شب قدر را از ساعت 23 تا 2 بامداد از حرم حضرت معصومه سلام الله علیها روی آنتن می‌برد. در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و سیدعلی حسینی نژاد دعای شریف جوشن کبیر را قرائت می‌کند.

مراسم شب بیست‌ویکم نیز با سخنرانی آیت‌الله سعیدی و دعاخوانی حاج عباس حیدرزاده و در شب بیست‌وسوم با سخنرانی حجت الاسلام سیدمهدی میرباقری و قرائت دعای حاج مهدی سلحشور پخش می‌شود.

  • شبکه سوم سیما

مراسم احیاء لیالی قدر را ساعت 23 از امام زاده قاضی الصابر علیه السلام با قرائت دعای جوشن کبیر با نوای حاج میثم مطیعی و ساعت 23:20 از حسینیه همدانی‌ها با سخنرانی شیخ حسین انصاریان پخش می‌کند.

ویژه برنامه های شب بیست و یکم رمضان 1401
ویژه برنامه های شب بیست و یکم رمضان 1401
  • شبکه چهار سیما

در شب نوزدهم، قرائت دعای جوشن کبیر با نوای محمد حسین سعیدیان، مهدی قربانعلی، علیرضا سبحانی و مداحی توسط حاج احمد واعظی از مصلی امام خمینی رحمه الله علیه را در ساعت 23 پوشش می‌دهد و این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام مسعود عالی در ساعت 1 بامداد خاتمه خواهد یافت.

همچنین مراسم احیاء در شب بیست و یکم با قرائت دعای حاج مهدی سماواتی و سخنرانی حجت الاسلام سیدمهدی میرباقری و در شب بیست و سوم قرائت دعای حمید رمضان پور و سخنرانی حجت‌الاسلام سیدحسین مومنی روی آنتن می‌رود.

  • شبکه پنج سیما

مراسم نخستین شب قدر را ساعت 22 از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) با قرائت دعا توسط حاج حسن شالبافان و سخنرانی حجت‌الاسلام سیدحسین مومنی پخش می‌کند.

مراسم شب بیست و یکم نیز با قرائت دعای حاج احمد زین العابدین فردو و رضا غلامرضازاده و سخنرانی حجت‌الاسلام سید حمید میرباقری و در شب بیست و سوم با قرائت جوشن کبیر توسط حمید رمضان پور و امیر نعیمی و سخنرانی حجت‌الاسلام رفیعی پخش می‌شود.

  • شبکه افق سیما

از ساعت 24 شب نوزدهم ماه مبارک از مسجد مقدس جمکران با قرائت دعای جوشن کبیر توسط عباس حیدرزاده و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسین آقامیری، برنامه احیا را تقدیم مخاطبان می‌کند.

همچنین در شب بیست و یکم، سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی میرباقری و دعاخوانی حاج حسن شالبافان و در شب بیست‌وسوم، حجت‌الاسلام سیدحسین مومنی سخنران مراسم احیای این شب از مسجد مقدس جمکران خواهند بود ومداحی توسط سید علی حسین نژاد انجام می شود.

  • شبکه آموزش سیما

مراسم احیای شب نوزدهم را ساعت 22:30 از مرقد امام خمینی (رحمت الله علیه)، قرائت دعای جوشن کبیر را با نوای حمید رمضان‌پور و مداحی سیدعلی محمد سادات رضوی و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام سید ابراهیم هاشمیان پخش می‌کند.

سخنران مراسم در شب‌های بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان حجت‌الاسلام هاشمیان خواهد بود و حاج احمد خلف و حاج احمد شربیانی در شب شهادت امیرالمومنین علیه السلام و حاج اسدالله عرب سرخی و مهدی منصوری در شب بیست و سوم به ذکر دعا و مناجات می‌پردازند.

ویژه برنامه های شب بیست و سوم رمضان 1401
ویژه برنامه های شب بیست و سوم رمضان 1401

 

  • شبکه قرآن و معارف سیما

در نخستین شب از لیالی قدر در ساعت 23 سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی میرباقری از حسینیه آیت الله حق شناس (رحمت الله علیه) و قرائت دعای جوشن با نوای حاج مهدی سماواتی را تقدیم مخاطبان می‌کند.

در شب بیست و یکم  با سخنرانی حجت‌الاسلام بی آزار تهرانی و شب بیست و سوم نیز با سخنرانی حجت الاسلام ابراهیم رئیسی و دعاخوانی حجت الاسلام سید محمدجواد موسوی درچه‌ای و مجتبی محمد بیگی و مرثیه خوانی محمدحسین پویان فر از امامزاده صالح (علیه السلام) روی آنتن می‌رود.

  • شبکه جام جم سیما

در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان دعای جوشن کبیر با نوای حاج محمود کریمی و سخنرانی آیت الله علم الهدی از ساعت 2 بامداد پخش می شود.

 در شب بیست و یکم رمضان مراسم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی و دعاخوانی حاج علی برادران و مرثیه خوانی حاج احمد واعظی و شب بیست و سوم نیز از ساعت 21 قرائت دعا با نوای حجت الاسلام والمسلمین شجاع و مرثیه خوانی علی ملائکه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عالی به روی آنتن این شبکه می رود.

: برای دریافت مشاوره درباره ساعت پخش تلویزیونی مراسم های شب های قدر رمضان 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساعت پخش تلویزیونی مراسم های شب های قدر رمضان 1401» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید