کد مطلب:  66125 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سازگاری بازی Marvel's Spider-Man با استیم دک

سازگاری بازی Marvel's Spider-Man با استیم دک

بازی Marvel's Spider-Man با کنسول دستی استیم دک سازگار است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اینسومنیاک گیمز، توسعه دهنده بازی Marvel's Spider-Man اعلام کرده است که نسخه رایانه‌های شخصی بازی اسپایدر من با کنسول دستی استیم دک کاملا سازگار است.

بنابر گفته وَلو، در صورتی که بازی‌های منتشر شده با کنسول دستی سازگار باشند، به این معنا است که می‌توان این بازی‌ها را با سیستم کنترل و دکمه‌های روی استیم دک تجربه کرد. اینسومنیاک گیمز، روز چهارشنبه اعلام کرد که عنوان اسپایدر من که قرار است در آینده‌ای نزدیک برای رایانه‌های شخصی عرضه شود، تجربه‌ای روان را برای کاربران استیم دک به ارمغان می‌آورد.

سونی، ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی بازی Marvel's Spider-Man را یک ماه قبل از عرضه رسمی آن مشخص کرده است. نسخه ریمستر بازی توسط استودیو Nixxes توسعه یافته است. این استودیو را سونی سال گذشته آنرا خریداری کرده بود و طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی قرار است در تاریخ 12 آگوست (21 مرداد) منتشر شود.

این بازی از دستگاه‌های جانبی و قابلیت‌های سفارشی سازی بهره خواهد برد و از موس و کیبرد، دوال سنس و یا Steam input پشتیبانی می‌کند. همچنین سیستم Achievement و ذخیره در کلاد بر روی پلتفرم‌های استیم و اپیک وجود خواهد داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره سازگاری بازی Marvel's Spider-Man با استیم دک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سازگاری بازی Marvel's Spider-Man با استیم دک» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید