کد مطلب: 65252 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سادیو مانه در تست پزشکی بایرن مونیخ شرکت کرد

سادیو مانه در تست پزشکی بایرن مونیخ شرکت کرد

ساعاتی قبل سادیو مانه، ستاره گلزن و باتجربه لیورپول برای شرکت در تست های پزشکی باشگاه بایرن مونیخ راهی آلمان شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساعاتی قبل سادیو مانه، ستاره گلزن و باتجربه لیورپول برای شرکت در تست های پزشکی باشگاه بایرن مونیخ راهی آلمان شد و در همان ابتدا مورد استقبال تعدادی از هواداران این باشگاه قرار گرفت. سادیو مانه در مقابل بیمارستان بوردر به تعدادی از طرفداران این تیم امضا داده و با آنها خوش و بش نیز کرد. 

در ادامه او برای انجام تست راهی بیمارستان شد و آنجا با لباس تمرینی بایرن مونیخ کار خود را انجام داد. بخش اول تست های پزشکی سادیو مانه در کلینیک بوردر در شهر مونیخ برگزار شد و او برای بخش دوم راهی کمپ باشگاه بایرن مونیخ شد.

بدین ترتیب دوران درخشان سادیو مانه در باشگاه لیورپول به اتمام رسیده و از این به بعد او را لباس بایرن مونیخ مشاهده خواهیم کرد. یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان این باشگاه رابطه خوبی با سادیو مانه دارد و به نظر می رسد با توجه به جدایی احتمالی رابرت لواندوفسکی، این بازیکن نقشی محوری در خط حمله بایرن مونیخ برای فصل بعد خواهد داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره سادیو مانه در تست پزشکی بایرن مونیخ شرکت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «سادیو مانه در تست پزشکی بایرن مونیخ شرکت کرد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?