مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  58679 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سادیسم چیست؟

سادیسم چیست؟

(سادیسم ) به معنای دیگر آزاری ویا علاقه به آسیب رساندن به دیگران است. این آسیب میتواند جسمی یاروحی ویاروانی باشد که فرد ازاردهنده از آسیب دیدن دیگران لذت میبرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنام یگانه عالم


شاید بیشتر شما عزیزان این کلمه را شنیده باشید (سادیسم ) به معنای دیگر آزاری ویا علاقه به آسیب رساندن به دیگران این آسیب میتواند جسمی یاروحی ویاروانی باشد که فرد ازاردهنده از آسیب دیدن دیگران لذت میبرد.
این افراد از تحقیر و تمسخر و آزار روحی یا جسمی دیگران به خصوص در حضور افراد مختلف لذت زیادی می‌ برند و گاهی رفتارهای پرخاشگرانه یا جنایتکارانه از خود بروز می ‌دهند.برای درمان آنها بایدبه روانپزشک مراجعه کرد وبا تایید متخصص وتشخیص به درمان اقدام نمودکه درطول درمان ازروشهای زیر استفاده میکنند.
روان‌ درمانی و رفتاردرمانی در درمان موثر هستندکه باعث میشود باورها و ویژگی ‌های رفتاری که مدت زمان طولانی برای تثبیت شدن نیاز دارند تغییر کنند هرچند به کندی تغییر می ‌کنند و باید در درمان مداومت وصبوری پیشه کرد.
رفتارهایی همچون  گوشه‌ گیری و پایین بودن اعتماد به نفس در این افراد با چند ماه درمان، قابل تغییر وبهبود هستند. شرکت کردن وهمکاری خانواده درجلسات روانشناسی وخانواده درمانی کمک بسزایی در بهبود این افراد دارد .
دارو درمانی راه دیگر درمان است که در روند بهبودی تاثیر گذار است .

(سارافلاحی-کارشناس ارشد روانشناسی)

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سادیسم چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سادیسم چیست؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید