کد مطلب:  66353 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت یک بازی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها توسط تیک تو

ساخت یک بازی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها توسط تیک تو

شرکت پرایوت دیویژن و وتا ورکشاپ برای تولید یک بازی بر اساس دنیای سرزمین میانه به توافق رسیده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت پرایوت دیویژن، قرار است یک عنوان جدید از دنیای سرزمین میانه را بسازد و روانه بازار کند.

اکانت رسمی پرایوت دیویژن با انتشار یک توئیت جدید اعلام کرد که در حال همکاری با Weta Workshop است. این شرکت نیوزیلندی، سابقه فعالیت در زمینه جلوه‌های ویژه فیلم‌های دنیای سرزمین میانه، یعنی سه گانه ارباب حلقه‌ها و سه گانه هابیت را بر عهده داشته است. علاوه بر این، وتا ورکشاپ در مراحل تولید سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت که قرار است از شبکه آمازون پخش شود، نیز دخیل بوده است.

پرایوت دیویژن در توئیت خود نوشت:

ما بسیار هیجان زده‌ایم که اعلام کنیم ما با وتا ورکشاپ برای تولید یک بازی جدید که در دنیای سرزمین میانه تالکین جریان می‌یابد، به توافق رسیده‌ایم.

طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به نظر می‌رسد که در سال مالی 2024 توسط تیک تو عرضه خواهد شد. این بازی قرار است توسط  استودیو اختصاصی وتا دیجیتال تولید شود که در سال 2014 تاسیس شده بود و مسئولیت انتشار آن بر عهده پرایوت دیویژنی خواهد بود که زیر مجموعه تیک تو به حساب می‌آید.

همچنین، از آنجایی که وتا دیجیتال توسط شرکت یونیتی خریداری شده است، می‌توان انتظار داشت که بازی در حال ساخت این مجموعه توسط موتور بازی سازی یونیتی توسعه یابد. 

علاوه بر این باید تا زمان منتشر شدن تریلر و یا انتشار اطلاعات بیشتری از بازی منتظر ماند و دید که این عنوان قرار است کدام بخش از سرگذشت سرزمین میانه را به نمایش بگذارد. در حال حاضر سری بازی‌های Middle-Earth ساخته استودیو مونولیث، روایتگر داستان زندگی یک جنگجوی ماهر به نام تالیون و تقابل کلبریمبور و سائورون است. 

همچنین یک بازی با عنوان Lord of The Rings: Gollum در دست توسعه قرار دارد که یک عنوان مخفی کاری خواهد بود و دنیا را از دید شخصیت گالوم به مخاطب نشان می‌دهد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت یک بازی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها توسط تیک تو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ساخت یک بازی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها توسط تیک تو» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید