کد مطلب:  63829 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت فیلم بازی It Takes Two با حضور احتمالی دوین جانسون

ساخت فیلم بازی It Takes Two با حضور احتمالی دوین جانسون

طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است از روی بازی It Takes Two یک اقتباس داستانی صورت بگیرد و فیلمی با همین نام تولید شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، قرار است یک فیلم از روی بازی موفق It Takes Two ساخته شود و به احتمال زیاد، دوین جانسون (راک) در آن نقش آفرینی خواهد کرد.

استودیو HazeLight در ماه ژانویه، اعلام کرد که قرار است با کمپانی فیلمسازی سازنده سری فیلم های سونیک، یعنی dj2 Entertainment، برای ساخت فیلمی از روی بازی It Takes Two همکاری کند. این در حالیست که روز چهارشنبه وبسایت Variety اعلام کرد که کمپانی Seven Buks Productions، سازنده فیلم جومانجی، نیز به پروسه تولید این فیلم پیوسته است.

دوین جانسون، دنی گارسیا و هیرام گارسیا، قرار است به عنوان نمایندگان سون باکس، مسئولیت تولید فیلم را برعهده بگیرند. همچنین دوین جانسون ممکن است در این فیلم به ایفای نقش نیز بپردازد. نویسندگان این فیلم، پت کیسی و جاش میلر خواهند بود که نویسندگی فیلم های سونیک را بر عهده داشته اند.

بازی It Takes Two در سال 2021 توسط الکترونیک آرتز روانه بازار شد و به عنوان یک بازی کوآپ ماجراجویی موفق شد سه میلیون نسخه فروش داشته باشد و به عنوان بهترین بازی سال 2021 نیز انتخاب شود. این بازی سرنوشت یک زن و شوهر را نشان می دهد که می خواهند از یکدیگر جداشوند، اما به واسطه طلسمی، به دو عروسک تبدیل می شوند و میبایست با همکاری یکدیگر از دنیای فانتزی بازی فرار کنند و طلسم ایجاد شده را بردارند.

در انتها لازم به ذکر است، به گزارش ورایتی، بازی It Takes Two به دلیل قرارگیری در سرویس اشتراکی گیم پس ایکس باکس از ماه نوامبر، بیش از ده میلیون کاربر و بازیباز را به خود جذب کرده است.

نظر خود را درباره «ساخت فیلم بازی It Takes Two با حضور احتمالی دوین جانسون» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید