کد مطلب: 60581 درج نظر
زمان مطالعه: 9 دقیقه
چگونه صفحه لینکدین شرکتی بسازیم؟ نحوه ساخت صفحه شرکت در لینکدین linkedin

چگونه صفحه لینکدین شرکتی بسازیم؟ نحوه ساخت صفحه شرکت در لینکدین linkedin

صفحه شرکتی لینکدین یک دریچه منحصر به فرد برای مجموعه یا تیم شما ایجاد می کند تا با استفاده از آن، از دیگر مشاغل متمایز شوید. 
زمان مطالعه: 9 دقیقه

روزانه اتفاقات بسیاری در لینکدین در جریان است. افراد رزومه هایشان را بروز رسانی می‌کنند، حرفه ای ها به دنبال مشاغل جدید می‌گردند، فروشندگان مشتریان احتمالی را شناسایی می‌کنند و بطور کلی، تمامی اعضای این پلتفرم با یکدیگر به نوعی ارتباط برقرار می‌کنند. با تقریباً 740 میلیون عضو در لینکدین، این سطح از فعالیت جای تعجب ندارد! لینکدین در اواخر سال 2018 راه اندازی شد. کاربران در لینکدین مشاغل مورد علاقه خود را جستجو و کشف می کنند.

صفحه شرکتی لینکدین برای استفاده شرکت ها، سازمان ها و موسسات طراحی شده است. این صفحات به اعضای لینکدین اجازه می‌دهند تا شرکت ‌های دیگر را کشف کرده و درباره برند، محصولات یا خدمات، فرصت ‌های شغلی و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنند. 

صفحات شرکتی لینکدین برای ایجاد یک منبع اصلی و دسترسی آسان به مشتریان ایجاد شده است. اگر هنوز یک صفحه لینکدین برای کسب و کار خود ایجاد نکرده اید؛ احتمالا ارتباطات، دنبال کنندگان، کارمندان و مشتریان بسیاری را از دست داده اید. آیا می دانید چرا ایجاد یک صفحه شرکت لینکدین برای تجارت شما ضروری است و از کجا باید شروع کنید؟ برای شروع فعالیت در شبکه های اجتماعی ابتدا باید با نحوه کار با اینترنت آشنا باشید. مطلب زیر را مطالعه کنید تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

 آموزش کار با اینترنت – کلیک کنید  

محتوای مناسب برای صفحه لیندکین شرکتی

حضور در لینکدین برای شرکت شما بسیار موثر است و اعتماد و آگاهی به برند شما را افزایش می دهد. در اینجا چند ایده برای ایجاد پست ها در صفحه لینکدین برای شما آورده ایم.

1. اخبار شرکت را به اشتراک بگذارید.

لینکدین نیز مانند هر شبکه اجتماعی دیگر، یک جریان محتوایی است که در آن افراد مقالات و اخبار مهم را به اشتراک می گذارند و در مورد موضوعات روز بحث می کنند. صفحه شما در لینکدین مکانی عالی برای انتشار اخبار شرکت برای مشتریان، کارمندان و دنبال کنندگان شما است.

2. فرصت های شغلی را ارائه دهید و کارمند پیدا کنید!

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای است؛ به این معنی که کاربران از اخبار، ارتباطات و تعاملات مرتبط با کار و شغل مطلع می شوند. اعضای لینکدین برای یافتن فرصت های شغلی، از جمله فرصت های موجود در شرکت شما، آماده هستند. اگر فرصت های شغلی خالی دارید و در جستجوی افراد مناسب هستید، لینکدین مکان مناسبی برای اشتراک‌گذاری آن ‌ها است.  

ساخت صفحه شرکتی در لینکدینساخت صفحه شرکتی در لینکدین

در واقع، لینکدین صفحات شغلی حرفه ای می سازد؛ فضایی جدا از صفحه شرکت شما که به فرصت شغلی، استخدام و برندسازی اختصاص داده شده است. برای استفاده صحیح از این ویژگی باید با اصول بازاریابی آشنا باشید تا براساس آن بهترین نتیجه را از ایجاد صفحه شرکتی لینکدین دریافت نمایید. پیشنهاد می‌کنیم از آموزش های فرادرس در این زمینه استفاده کنید:

آموزش مدیریت تبلیغات و برند – کلیک کنید

3. یک جامعه کاربری بسازید.

شبکه های اجتماعی توانایی خاصی در ایجاد جامعه دارند و لینکدین نیز از این قاعده مستثنی نیست. صفحه شرکتی شما مکانی برای ایجاد جامعه ای از اعضای لینکدین است که به کسب و کار، اخبار و مشاغل شما علاقه مند هستند. آنها می توانند در این صفحه با هم ارتباط برقرار کنند و در مورد علایق مشترک خود در شرکت شما با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند. سوالات جالب، اتفاقات پشت صحنه و اخبار منحصر به‌ فرد را برای جذب مخاطب در صفحه لینکدین خود منتشر کنید.

4. تصویر برند خود را در رسانه های اجتماعی نشر دهید.

اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر فعالیت می کنید، حضور در لینکدین می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبین خود را در مکان های دیگر افزایش دهید. بیشتر شبکه‌ های اجتماعی روز دنیا به شما اجازه می‌دهند با صفحه شرکت خود در لینکدین، لینک سازی انجام دهید تا تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. علاوه بر این، برخی از مخاطبان شما ممکن است فقط در لینکدین فعال باشند؛ بنابراین ایجاد یک صفحه به شما فرصتی می دهد تا با مشتریان و کارمندان بالقوه جدید ارتباط برقرار کنید.

5. قابلیت دیده شدن خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

صفحات شرکتی لینکدین، مانند هر وب سایت یا شبکه اجتماعی دیگری در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. ایجاد یک صفحه لینکدین به شرکت شما این فرصت را می دهد تا توسط کسانی که محصولات، خدمات یا نام تجاری شما را جستجو می کنند، کشف شوید. یکی دیگر از ویژگی های محبوب لینکدین، گروه های موجود در آن است که در آن افراد به صورت آنلاین گرد هم می آیند تا درباره موضوعات مشترک یا شرکت های مورد علاقه خود بحث کنند. بسیاری از کاربران این دو ویژگی را با هم اشتباه می گیرند. صفحات شرکت لینکدین معادل "وب سایت" شما در لینکدین هستند. شما این صفحه را برای شرکت خود ایجاد می کنید و این شما هستید که مسئول به روز رسانی صفحه خود و ارسال مطالب و اخبار جدید خواهید بود. سایر اعضای لینکدین می توانند صفحه شما را دنبال کنند و با محتوای شما ارتباط برقرار کنند.  

نحوه ساخت صفحه شرکتی در لینکدیننحوه ساخت صفحه شرکتی در لینکدین

از سوی دیگر، گروه‌های لینکدین شبکه‌ های مشترکی هستند که می‌توانند توسط اعضای لینکدین ایجاد شوند. برخی از گروه‌ها خصوصی هستند در حالی که مطالب گروه‌های عمومی را می‌توان بدون عضویت در آن، مطالعه کرد و یا در صورت تمایل در آن ها عضو شد. توجه داشته باشید که گروه‌های لینکدین لزوماً نمی‌توانند جایگزین صفحات شرکتی لینکدین باشند. اگر قصد دارید در مورد نحوه استفاده از لینکدین برای کسب و کار خود و ایجاد بهترین پروفایل متناسب با پرسونای مخاطبان خود بیشتر بدانید، مطلب زیر را مطالعه کنید.

آموزش لینکدین  برای بازاریابی – کلیک کنید  

نحوه ایجاد یک صفحه شرکتی در لینکدین

چه در حال حاضر یک حساب لینکدین داشته باشید و چه تازه وارد این پلتفرم شده باشید، ساخت یک صفحه لینکدین برای شرکت بسیار آسان است. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید.

1. یک صفحه لینکدین جدید بسازید.

به سایت لینکدین بروید و راه حل های بازاریابی در لینکدین را بررسی کنید. برای داشتن یک صفحه لینکدین، روی گزینه "ساخت صفحه جدید" کلیک نمایید.

2. نوع شرکت را انتخاب کنید.

نوع کسب و کار خود را براساس دو گزینه اول انتخاب کنید.

3. مشخصات شرکت خود را وارد کنید.

در مرحله بعد، جزئیات کسب و کار خود را در فرم وارد نمایید. توصیه می کنم این مرحله را به طور کامل تکمیل کنید. پس از اتمام فرم، روی ایجاد صفحه کلیک کنید.

4. صفحه لینکدین را تکمیل نمایید.

در مرحله آخر پروفایل صفحه شرکت لینکدین را مشاهده خواهید کرد. این صفحه در اصل داشبورد شما است و می توانید از طریق آن تغییراتی در صفحه خود ایجاد کنید. اگر صفحه خود را از ابتدا بسازید، لینکدین چک لیست مفیدی از اقداماتی که برای تکمیل نیاز دارید را به شما پیشنهاد می دهد. ویژگی‌های جدیدی مانند پیشنهاد محتوای مرتبط و دعوت به دنبال کردن افرادی که در حوزه فعالیت شما مشغول به کار هستند را در این مرحله می بینید که استفاده از آن می‌تواند به رشد صفحه شما کمک کند. با ما همراه باشید تا ببینیم چه نکاتی مهمی را که باید در این مرحله تکمیل کنیم.

توضیحات

یک بخش "درباره ما" اضافه کنید که اطلاعاتی را در مورد شرکت شما ارائه دهد. بیوگرافی باید طولانی تر از شعار برند شما باشد. کلمات کلیدی و عبارات مرتبط را در این مکان قرار دهید. گنجاندن این مطالب به افراد کمک می کند تا صفحه شما را در لینکدین و از طریق موتورهای جستجو کشف کنند. حداکثر 2000 کلمه در این بخش می توانید بنویسید. همچنین، لینکدین به شما این امکان را می دهد که تگ ها و توضیحات را به چندین زبان ایجاد کنید.

مکان

حداقل یک مکان روی نقشه برای شرکت خود اضافه کنید. این مکان می تواند محل دفتر مرکزی یا شرکت مرکزی شما باشد.

عکس کاور

یک عکس روی کاور پروفایل خود اضافه کنید تا افراد را جذب کند و آن ها را ترغیب کند تا صفحه شما را بررسی کنند. بسیاری از برندها لوگوی خود را در این صفحه آپلود می کنند. این عکس باید 1128×191 پیکسل باشد.

آموزش ساخت صفحه شرکت در لینکدینآموزش ساخت صفحه شرکت در لینکدین

هشتگ ها

اگرچه در لینکدین استفاده از هشتگ نسبتاً غیرمعمول می باشد، اما وجود آنها راهی منحصر به فرد برای ارتباط با فالوورها و تعامل با پست های مرتبط است. حداکثر سه هشتگ مرتبط با شرکت، حوزه کاری و مخاطبان خود اضافه کنید. همچنین می توانید شماره تلفن، سال تاسیس و کانال های شرکت را به صفحه خود اضافه کنید. تمام! صفحه شرکتی لینکدین شما هم اکنون ایجاد شده است و آماده اشتراک گذاری محتوای شما است.

نحوه مدیریت صفحه شرکت در لینکدین

آیا اکنون که صفحه شرکت لینکدین را برای شرکت خود ساختید، کار شما تمام شده است؟ جواب منفی است. درواقع، ایجاد صفحه ساده ترین بخش ورود به لینکدین است. مدیریت و تولید محتوا در این صفحه چیزی است که زمان، کار و خلاقیت بیشتری می طلبد. همانطور که در ادامه به آن اشاره می کنیم، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مدیر یا ادمین صفحه خود را تعیین کنید. این شخص مسئول تولید محتوا در صفحه شما خواهد بود.

سعی کنید با تیم خود، برای محتوای پست های لینکدین از قبل برنامه ریزی کنید. از سایر حساب ‌های شبکه های اجتماعی خود ایده بگیرید. همکاران خود را برای ساخت صفحه لینکدین خودشان تشویق کنید؛ زیرا مشارکت آنها کمک شایانی به افزایش ترافیک صفحه شما خواهد کرد. در نهایت، آمار صفحه شرکت لینکدین را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چه کسانی از صفحه شما بازدید می کنند، با آن تعامل دارند و یا چه نوع محتوایی را ترجیح می دهند. با گذشت زمان، این آمار به شما کمک می کند تا کارهایی را برای بهبود صفحه خود انجام دهید.

روش های تولید محتوا در لینکدین شرکت

این نکات و تکنیک ها به رشد صفحه لینکدین شرکت شما کمک خواهند کرد.

1. جزئیات پروفایل خود را کامل کنید.

طبق گفته لینکدین، اگر صفحات شرکتی که در لینکدین به طور کامل تکمیل شده باشند، 30 درصد بازدید بیشتری دارند. برای تکمیل تمام جزئیات صفحه، حتی مواردی که ضروری نیستند، وقت بگذارید. هرچه جزئیات بیشتری در مورد شرکت خود ارائه دهید، کشف و ارتباط افراد با شما (مشتریان بالقوه) آسان تر خواهد بود. همچنین کسانی که علاقه مند به کار یا سرمایه گذاری در شرکت شما هستند، آموزش می دهید.

2. برای صفحه لیندکین خود ادمین قرار دهید.

مدیریت صفحه شرکتی لینکدین کار کمی نیست، به خصوص اگر تیم شما در حال حاضر چندین شبکه اجتماعی و حساب کاربری را مدیریت می کنند. هنگامی که صفحه خود را ایجاد کردید، فراموش نکنید که ادمین بیشتری به آن اضافه کنید. در لینکدین می توانید 5 ادمین به صفحه خود اضافه کنید. شما باید به افرادی که برای مدیریت صفحه خود احتیاج دارید، متصل باشید تا بتوانید آن ها را اضافه کنید. برای انجام این کار، نام شخص را تایپ کنید، پروفایل آنها را انتخاب کنید و روی ذخیره تغییرات کلیک نمایید.

ساخت صفحه شرکت در لینکدینساخت صفحه شرکت در لینکدین

3. تصاویر خود را به روز نگه دارید.

لوگوی صفحه و عکس کاور شما بسیار مهم است. عکس ها از لحاظ بصری روی افرادی که از صفحه شما بازدید می کند، تاثیر دارد. این تصاویر را با آخرین آپدیت های بازاریابی به روز نگه دارید. این ویژگی در صفحه شما تضمین می‌کند که لینکدین شما با وب‌سایتتان مطابقت دارد. انجام این کار باعث افزایش آگاهی از برند می شود و به مشتریان، کارمندان و دنبال کنندگان جدید کمک می کند تا برند شما را در لینکدین پیدا کنند.

4. محتوای جذاب با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

مانند هر شبکه اجتماعی دیگر، نمی توانید انتظار داشته باشید که به سادگی صفحه لینکدین خود را بسازید و آن را تکمیل کنید. ساختن صفحه لینکدین تنها نیمی از کار است. شما باید به طور مداوم محتوای مناسبی را برای تعامل، اطلاع رسانی و بازاریابی موفقیت آمیز برای مخاطبان خود تولید کنید. لینکدین ابزار مفیدی برای پیشنهاد محتوا ارائه می دهد و به شما کمک می کند موضوعات و محتوایی را که مخاطبان شما در حال حاضر با آن درگیر هستند، کشف کنید.

5. از کارمندان خود استفاده کنید.

کارکنان شما از بهترین حامیان برند شما هستند. این امر به ویژه در لینکدین بسیار محسوس است. در حقیقت، لینکدین جایی است که کارکنان آن به طور متوسط 10 برابر بیشتر از یک شرکت دارای فالوورهای درجه یک هستند. همانطور که صفحه شرکتی خود را توسعه می دهید، کارکنان خود را تشویق کنید تا صفحه را دنبال کنند و در آن فعالیت کنند. همچنین، از کارمندان بخواهید که شرکت شما را به عنوان کارفرما در پروفایل خود قرار دهند. با این کار پروفایل آنها به صفحه شما مرتبط می شود و بالعکس. این کار یک منبع مفید برای افزایش مخاطبان از طریق مشتریان و کارمندان بالقوه است. بهتر است برای بهبود موقعیت خود درشبکه های اجتماعی روز دنیا، از جمله لینکدین با اصول و قوائد بازاریابی در این شبکه ها آشنا باشید. فرادرس آموزش های جامع و کاربردی را در همین مورد تهیه کرده است که با استفاده از آن می توانید چگونگی استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی را فرا بگیرید.

 آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی - کلیک کنید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «چگونه صفحه لینکدین شرکتی بسازیم؟ نحوه ساخت صفحه شرکت در لینکدین linkedin»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?