کد مطلب:  63421 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ساخت ریمیک نسخه اول و دوم بازی Max Payne

ساخت ریمیک نسخه اول و دوم بازی Max Payne

استودیو رمدی از ساخت نسخه بازسازی شده عناوین اول و دوم مکس پین برای کنسول های نسل نهمی و رایانه های شخصی خبر داد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، با تایید رسمی استودیو رمدی، بازی های Max Payne 1 و Max Payne 2: The Fall of Max Payne قرار است با همکاری راکستار برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی از نو بازسازی و ریمیک شود.

عناوین Max Payne 1 و Max Payne 2: The Fall of Max از بازی های کنسول PS2 به حساب می آیند که به ترتیب در سال های 2001 و 2003 عرضه شدند و حال تقریبا بعد از گذشت 20 سال، قرار است مجددا بازسازی و برای کنسول های نسل نهم پلی استیشن عرضه شوند. طبق گفته رمدی، این دو بازی قرار است به صورت یک محصول عرضه شوند و تازه در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارند.

همچنین در این خبر مشخص شد که موتور بازی سازی این دو عنوان جذاب و قدیمی قرار است موتور Northlight متعلق به رمدی باشد و راکستار قرار است به صورت عمده مسئولیت حمایت مالی این پروژه را بر عهده داشته باشد. بودجه ای که برای بازسازی این دو بازی در نظر گرفته شده است، همانند بودجه ساخت بازی های بزرگ استودیو رمدی خواهد که نشان از تصمیم جدی رمدی برای خلق و پیشرفت همه جانبه این دو عنوان قدیمی دارد.

سم هاوزر، موسس راکستار گیم در خصوص همکاری با رمدی گفت:

ما بسیار هیجان زده شدیم وقتی دوستان قدیمیمان در رمدی پیش ما آمدند و درباره ریمیک بازی های اصلی مکس پین گفتند. ما از طرفداران بازی های رمدی در طی سالیان اخیر هستیم و نمی توانیم صبر کنیم تا این دو نسخه بازسازی شده را تجربه کنیم.

رئیس رمدی، ترو ویرتالا نیز در خصوص جایگاه دو نسخه اول بازی مکس پین در بین هواداران گفت:

ما بسیار هیجان زده هستیم که قرار است با همکارانمان در راکستار دوباره بر روی یک پروژه جدید کار کنیم و آن اکشن ها و اتمسفر بازی های اصلی مکس پین را دوباره با ساختاری جدید به بازیکنان ارائه دهیم.

بازی مکس پین 1 در ابتدا در سال 2001 میلادی برای رایانه های شخصی منتشر شد، بعد از گذشت شش ماه، این عنوان راهی کنسول های PS2 شد و با موفقیت این بازی ساخت عنوان دوم آن تایید شد. نسخه دوم بازی مکس پین با نام  Max Payne 2: The Fall of Max Payne، دو سال بعد و در دسامبر سال 2003 عرضه شد. این در حالیست که رمدی بر روی ساخت این دو بازی نقشی اساسی داشت به صورتی که برای صورت شخصیت اصلی داستان در نسخه اول بازی از چهره سم لیک استفاده شده بود. 

اما در ادامه نسخه سوم بازی مکس پین در سال 2012، توسط راکستار تولید شد و از آن به بعد دیگر خبری از عرضه نسخه های جدیدتر این بازی به گوش نرسید. همچنین لازم به ذکر است که استودیو رمدی در حال حاضر در حال توسعه و ساخت عنوان Allan Wake II می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت ریمیک نسخه اول و دوم بازی Max Payne فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساخت ریمیک نسخه اول و دوم بازی Max Payne» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید