کد مطلب:  65985  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال ساخت بازی Black Panther توسط الکترونیک آرتز

احتمال ساخت بازی Black Panther توسط الکترونیک آرتز

استودیو تازه تاسیس الکترونیک آرتز در حال ساخت یک بازی بر اساس شخصیت پلنگ سیاه است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت الکترونیک آرتز در حال تولید یک بازی آفلاین و تک نفره بر اساس دنیای سینمایی مارول است و شخصیت پلنگ سیاه را به نمایش خواهد گذاشت.

بر اساس اطلاعاتی که وبسایت Giant Bomb منتشر کرده است، عنوان Black Panther در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و توسط استودیو تازه تاسیس الکترونیک آرتز که توسط رئیس سابق استودیو Monolith اداره می‌شود، ساخته خواهد شد. 

جف گراب در خصوص بازی پلنگ سیاه در پادکست روز دو شنبه گفت که این عنوان یک بازی تک نفره است و بازی از آنجایی آغاز خواهد شد که شخصیت پلنگ سیاه قبلی مرده است و بازیکن به عنوان Black Panther جدید، باید با چالش‌های پیش روی خود مقابله کند. گراب همچنین اعلام کرد که این بازی قرار است به صورت جهان باز باشد.

کوین استفنز، رئیس سابق استودیو Monolith Productions در ماه می، به عنوان رئیس استودیو تازه تاسیس الکترونیک آرتز معرفی شد و طبق اطلاعات منتشر شده قرار است بر روی ساخت بازی‌های جهان باز و اکشن ماجراجویی تمرکز کند. استفنز سابقه نظارت بر روی مراحل ساخت سری بازی‌های سرزمین میانه، ساخته استودیو Monolith برادران وارنر، را در کارنامه خود دارد.

از طرف دیگر، توسعه عنوان Black Panther باید چالش‌های بسیار زیادی داشته باشد. زیرا همانطور که اطلاع دارید لباس‌های شخصیت پلنگ سیاه، در برابر عنوان اکثر خطرات و سلاح‌های سرد و گرم مقاوم هستند و باید دید که استودیو سازنده قرار است چه تغییراتی را در بازی اعمال کند تا قابلیت‌های لباس مخصوص پلنگ سیاه را کاهش دهد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال ساخت بازی Black Panther توسط الکترونیک آرتز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «احتمال ساخت بازی Black Panther توسط الکترونیک آرتز» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید