کد مطلب: 64386 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتشار شایعات ساخت نسخه جدید بازی Silent Hill

انتشار شایعات ساخت نسخه جدید بازی Silent Hill

احتمال ساخت بازی جدید سایلنت هیل با انتشار 4 تصویر جدید تقویت شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، چندین عکس که به نظر می رسد مربوط به دنیای بازی سایلنت هیل باشند، توسط یکی از اینسایدرهای معتبر صنعت گیم منتشر شد که این تصاویر به سرعت به دلیل قانون کپی رایت از توئیتر حذف شدند.

قضیه از آنجایی بالا می گیرد که کاربری با نام AestheticGamer، که سابقا با نام Dusk Golem فعالیت می کرد، چهار عکس مختلف را در فضای مجازی منتشر کرد و اعلام کرد که این تصاویر می تواند متعلق به بازی Silent Hill باشد که قرار است در آینده معرفی شود. طبق گفته این کاربر، این تصاویر از منابع تازه ای در دسترس قرار گرفته اند که دلایلی منطقی را برای باور کردن آن به مخاطب ارائه می دهد.

با این حال این تصاویر بعد از گذشت چندین ساعت توسط توئیتر پاک شد و دلیل حذف شدن این عکس ها، اعتراض تیم سازنده بر مبنای قانون کپی رایت، گفته شده است. تصاویر منتشر شده یک اطاق شلوغ و شلخته را نشان می دهد که به یک راهرو قرمز رنگ متصل می شود. این راهرو، مملو از کاغذهای چسبیده شده به دیوار است و یک موجود شبیه به انسان در ته این راهرو ایستاده است.

تصویر احتمالی از بازی سایلنت هیل
تصویر احتمالی از بازی سایلنت هیل

 

یکی از عکس های مذکور مربوط به یک طراحی هنری مربوط به تاریخ 20 اکتبر 2020 می شود که توسط ماسوهیرو ایتو امضا شده است. این فرد مسئول خلق هیولاها و کارگردان هنری سه گانه اصلی سایلنت هیل بوده است و نقش داشتن او بر روی این عنوان، امکان ساخت یک بازی جدید از سری سایلنت هیل را تقویت می کند.

در پایان لازم به ذکر است که بعد از اقدام توئیتر به حذف تصاویر منتشر شده، اکانت AestheticGamer به صورت موقت مسدود شده است. این فرد سابقه افشای بسیاری از اطلاعات را پیش از اعلام رسمی داشته است. او در گذشته اولین فردی بود که اعلام کرد بازی رزیدنت ایول 8 قرار است در سال 2021 منتشر شود.

: برای دریافت مشاوره درباره انتشار شایعات ساخت نسخه جدید بازی Silent Hill فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

نظر خود را درباره «انتشار شایعات ساخت نسخه جدید بازی Silent Hill» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?