کد مطلب:  66547 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت بازی اکشن توسط استودیو توتال وار

ساخت بازی اکشن توسط استودیو توتال وار

کریتیو اسمبلی قرار است بر روی یک بازی اکشن جدید کار کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کریتیو اسمبلی، سازنده سری بازی‌های توتال وار، اعلام کرده است که در کنار بازی اکشن HYENAS، در حال ساخت یک بازی اکشن دیگر است.

Creative Assembly، سازنده سری بازی‌های توتال وار که بیشتر در زمینه ساخت بازی‌ها استراتژی مهارت دارد و در این حوزه بسیار پرطرفدار است، با انتشار یک پست رسمی در وبسایت خود اعلام کرده است که در کنار بازی HYENAS در حال ساخت یک بازی اشکن دیگر است که هنوز تا منتشر کردن اطلاعات آن زمان زیادی لازم خواهد بود.

در حال حاضر، کریتیو اسمبلی در حال جمع کردن یک تیم با تجربه از توسعه دهندگان است و به همین منظور، اقدام به ثبت فراخوان جهت جذب توسعه دهندگان کرده است. فراخوان ارسال شده، به دنبال جذب طراح ارشد مبارزه، هنرمند طراح مفهومی و یک برنامه نویس انیمیشن است.

مراحل توسعه این بازی جدید قرار است توسط استودیو CA Sofia در کشور بلغارستان صورت بگیرد. این استودیو سابقه کار بر روی بسته‌های الحاقی سری بازی‌های توتال وار، از جمله بازی Total War: Troy را داراست. علاوه بر این، طبق اعلام رسمی کریتیو اسمبلی، توسعه بازی‌های اکشن، مانعی برای ساخت بازی‌های توتال وار نخواهد بود زیرا تیم توسعه دهنده سری بازی‌های توتال وار، در بخش‌های مربوط به خود مشغول به کار هستند.

در پایان لازم به ذکر است که کریتیو اسمبلی در حال توسعه بازی اکشن دیگری با نام HYENAS است که یک بازی اول شخص شوتر خواهد بود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت بازی اکشن توسط استودیو توتال وار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ساخت بازی اکشن توسط استودیو توتال وار» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید