احتمال ساخت اولین بازی انحصاری بلیزارد برای مایکروسافت | آسمونی
کد مطلب: 62023 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
احتمال ساخت اولین بازی انحصاری بلیزارد برای مایکروسافت

احتمال ساخت اولین بازی انحصاری بلیزارد برای مایکروسافت

به نظر می رسد که بلیزارد در حال خلق یک دنیای جدید است و بازی جدیدی که قرار است ساخته شود در ژانر بقا می باشد و به صورت انحصاری برای مایکروسافت منتشر خواهد شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، وبسایت بلیزارد با انتشار پستی، از ساخت یک بازی بقا در یک جهان کاملا جدید پرده برداری کرد.

بلیزارد با قراردادن یک پست در وبسایت خود و همچنین انتشار یک توئیت، از ساخت یک بازی بقا در یک دنیای جدید خبر داد و به نوعی به دنبال جذب کارمند ماهر در زمینه های مختلف برای طراحی و ساخت بازی می باشد. با توجه به عکسی که در وبسایت بلیزارد منتشر شده است، در صورتی که عکس نشانگر محیط بازی باشد، با یک بازی در جهان فانتزی طرف خواهیم بود. 

در بیانیه بلیزارد آمده است:

ما در حال آغاز یک ماجراجویی جدید در یک دنیای کاملا تازه هستیم. یک محیط جدید برای یک بازی بقا برای رایانه های شخصی و کنسول بازی. یک مکان پر ز قهرمانان که باید شناسایی شوند و یک داستان برای تعریف کردن. زمان زیادی برای این ماجراجویی وجود دارد تا انجام شود. هر داستانی نیاز به یک راوی دارد و هر دنیایی نیاز به یک خالق. از کجا معلوم که آنها شما نباشید؟

در ادامه متن دعوت به همکاری و استخدام این طور آمده است:

آیا بازی های بقا را دوست دارید؟ آیا علاقه دارید به جمعی از یک گروه باتجربه توسعه دهنده برای ساخت مراحل اولیه بازی جدید بپیوندید؟ و کمک کنید که چپتر بعدی داستان بلیزارد را بنویسید؟

با توجه به اشاراتی که در متن شده است، انواع و اقسام افراد با تجربه در زمینه های مختلف جهت خلق این بازی جدید مورد نیاز است تا مراحل تولید بازی آغاز شود. باید در نظر داشته باشید که با توجه به آنکه مایکروسافت اقدام به تصاحب اکتیویژن بلیزارد کرده است، بازی های جدیدی که قرار است توسط این ناشر منتشر شود، می تواند به صورت کامل در انحصار مایکروسافت قرار بگیرد و تنها برای رایانه های شخصی و کنسول های Xbox منتشر شود.

در صورتی که به متن اولیه برگردید، خواهید دید که در متن تنها به کلمه " کنسول" اشاره شده است و خبری از جمع بستن آن وجود ندارد! این می تواند به آن معنا باشد که این بازی تنها برای کنسول Xbox ساخته و عرضه می شود و به نوعی آغاز روند انحصاری سازی استودیوهای متعلق به اکتیویژن بلیزارد است.

از آنجایی که فیل اسپنسر، مدیر عامل بخش بازی مایکروسافت، در بیانیه هایی اعلام کرده بود، آنها فقط در تمایل دارند تا بازی Call of Duty را برای پلی استیشن عرضه کنند و دیگر عناوین ساخته شده ممکن است تنها در انحصار مایکروسافت باشد.

از آنجایی که شهرت بلیزارد به خاطر خلق دنیاهای متنوع و پرزرق و برق در بازی های آنلاین است، می توان گفت که بازی جدید تولید شده نیز یک بازی آنلاین و مالتی پلیر خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید که این تنها یک بیانیه به منظور جذب افراد خبره و کاربلد در طراحی و ساخت بازی است.  به این منظور که هنوز نه تنها اسمی از بازی برده نشده است، بلکه مراحل ابتدایی آن نیز طی نشده و تنها یک معرفی و ثبت آگهی استخدام می باشد و نباید به این زودی ها انتظار شنیدن اخبار مختلف از این بازی را داشت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال ساخت اولین بازی انحصاری بلیزارد برای مایکروسافت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

ثبت نظر درباره «احتمال ساخت اولین بازی انحصاری بلیزارد برای مایکروسافت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?