کد مطلب:  66422 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت احتمالی فیلم با محوریت بازی Days Gone

ساخت احتمالی فیلم با محوریت بازی Days Gone

گزارشات منتشر شده خبر از ساخت یک فیلم سینمایی اقتباسی از بازی Days Gone را می‌دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طبق آخرین شواهد موجود، احتمالا یک فیلم اقتباسی از روی بازی Days Gone ساخته خواهد شد.

وبسایت ددلاین، روز گذشته با انتشار یک خبر اعلام کرد که فیلم Days Gone در دست ساخت قرار دارد و داستان آن توسط شلدون ترنر، نامزد جایزه اسکار، نوشته خواهد شد. همچنین در این گزارش اشاره شده است که احتمالا ستاره سریال بیگانه، سم هوگان، قرار است در این فیلم به نقش آفرینی بپردازد، اما نقش او در این فیلم هنوز مشخص نشده است.

در صورتی که خبر ساخت فیلم اقتباسی Days Gone حقیقت داشته باشد، این اثر، جدیدترین عنوان سینمایی پلی استیشن پروداکشنز خواهد بود که تا کنون معرفی شده است. این در حالی است که بازی Days Gone علارغم انتظاراتی که از آن می‌رفت، نتوانست موفق ظاهر شود و یک عنوان انحصاری معمولی برای پلی استیشن لقب گرفت. همچنین اعلام شد که ساخت نسخه دوم این بازی فعلا متوقف شده است. 

از آنجایی که فیلم‌های زامبی محور و آخر الزمانی بیشتر از بازی‌های آن مورد استقبال قرار می‌گیرد، می‌توان در نظر داشت تا میزان مخاطبین این فیلم بیشتر از بازی باشد. همچنین از طرفی، در صورتی که فیلم با موفقیت تجاری بالا مواجه شود، ممکن است آغاز کننده ساخت قسمت دوم بازی نیز باشد.

پلی استیشن تاکنون توانسته است فیلم آنچارتد را با بازی تام هالند منتشر کند که به موفقیت تجاری بزرگی دست پیدا کرد. علاوه بر این، ساخت سریال The Last of Us نیز با نقش آفرینی بلا رمزی و پدرو پاسکال به خوبی پیش می‌رود. همچنین طبق اعلام پلی استیشن، احتمالا فیلمی بر اساس بازی خدای جنگ نیز در دست توسعه قرار دارد و جدید‌ترین عنوانی که قرار است از روی انحصاری‌های پلی استیشن ساخته شود، همین عنوان Days Gone خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Days Gone در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است و در صورتی که ساخت فیلم اقتباسی این عنوان تایید شود، احتمال فروش این بازی در آینده‌‌ای نه چندان دور پیش‌بینی می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت احتمالی فیلم با محوریت بازی Days Gone فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ساخت احتمالی فیلم با محوریت بازی Days Gone» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید