کد مطلب: 61016 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساختمان جدید پلاسکو به زودی افتتاح می شود

ساختمان جدید پلاسکو به زودی افتتاح می شود

پس از کمتر از 5 سال از آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو و شهادت 16 نفر از آتش نشانان، مراحل نهایی باز سازی خود را طی می کند و به زودی بازگشایی خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از کمتر از 5 سال از حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو واقع در چهارراه استانبول شهر تهران که سبب شهادت 16 نفر از نیرو های فداکار و جان بر کف آتش نشانی شد، بازسازی این بنا مراحل پایانی خود را طی می کند.

پروژه باز سازی بنای پلاسکو از سال 1398 و توسط بنیاد مستضعفان و با هدف گذاری پایان این پروژه در سال 1400 آغاز شده بود.

ساختمان جدید پلاسکو

 

بر اساس اعلام مراجع ناظر و پیمانکاران این پروژه ، این بنا بر اساس آخرین مقررات، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های ایمنی و ساخت و ساز  در حوزه ساختمان و به مخصوصا آتش نشانی ساخته شده است.

مساحت زیر بنای این پروژه 20 هزار متر است که در 20 طبقه و با داشتن 16 دستگاه پله برقی و 5 دستگاه آسانسور و همچنین داشتن قابلیت باز و بسته شدن در های خروجی در نمای این ساختمان این ساختمان در مقابل بسیاری از خطرت و آسیب ها مقاوم خواهد بود.

لازم به ذکر است که در طبقه همکف و همچنین طبقه -1 یادمانی برای شهدای آتش نشان که در حادثه آتش سوزی سال 1395 به مقام والای شهادت نائل شده بودند نیز در نظر گرفته شده است.

کسبه ساختمان پلاسکو در حال آماده سازی مغازه ها

 

در روز های اخیر کسبه و مالکین، مغازه های خود را تحول گرفته اند و مشغول به ساخت دکور ها و ویترین هایی برای آماده سازی مغازه های خود جهت مراسم افتتاحیه بازار پلاسکو می باشند. 

به گفته پیمانکاران و مسئولین مربوطه این ساختمان تا پایان آذر ماه امسال بازگشایی خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «ساختمان جدید پلاسکو به زودی افتتاح می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?