کد مطلب:  68012 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساحل گناوه

ساحل گناوه

ساحل گناوه یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین سواحل ایران به شمار می‌رود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ساحل گناوه یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین سواحل ایران به شمار می‌رود. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ساحل بندر گناوه ماسه‌ای بودن آن است که نمونه‌ آن کمتر در کشور پیدا می‌شود. آب‌های نیلگون خلیج فارس در کنار ساحل شنی پوشیده از صدف‌ها منظره‌ باشکوهی را رقم زده است. قدم زدن در ساحل و غلت خوردن شن و ماسه‌ها در زیر پاها بسیار لذت‌بخش است. با آسمونی همراه باشید.

سرگرمی های ساحل شنی گناوه

ساحل گناوه
ساحل گناوه
  • قایق سواری
  • جشنواره غذاهای محلی
  • مجسمه های شنی
  • بازی های بومی
نمای ساحل گناوه
نمای ساحل گناوه

اگر از قدم زدن خسته شدید لب ساحل بنشیند و نفسی عمیق کشیده و ریه‌های خود را سرشار از هوای پاک و تمیز کنید، عجیب حس آرامش با تک‌تک تار و پود وجودتان عجین می‌شود. نشستن در سواحل پر صدف این بندر، هوای خنک و تازه‌ای که صورت را نوازش می‌کند، شن و ماسه نرم بین انگشتان پا، تماشای آب‌های خلیج فارس و امواج درخشان و همچنین تماشای قایق‌های ماهیگیری در طلوع و غروب خورشید، سفری لذت بخش و خاطره‌ای زیبا را در ذهنتان خواهد ساخت که تا ابد فراموش نخواهید کرد.

موقعیت ساحلی گناوه

ساحل شنی گناوه
ساحل شنی گناوه

بندر گناوه مرکز شهرستان گناوه در 160 کیلومتری شمال بوشهر میباشد. گناوه یکی از شهرهای شمالی استان بوشهر میباشد. که بین بوشهر و بندر دیلم قرار گرفته است. این بندر دارای آب و هوای گرم و مرطوب میباشد. به طوری که اگر در ماه‌های گرم سال به آن سفر کنید، امکان خیس شدن لباستان از گرمای هوا زیاد می باشد.

لوکیشن ساحل گناوه 

ساحل گناوه کجاست؟
ساحل گناوه کجاست؟
: برای دریافت مشاوره درباره ساحل گناوه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساحل گناوه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید