کد مطلب:  65167  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان واریز وجه برای منتخبان ذخیره خودرو مشخص شد

زمان واریز وجه برای منتخبان ذخیره خودرو مشخص شد

منتخبان ذخیره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو طی  یک بازه 10 روزه فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید خود اقدام کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، منتخبان ذخیره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو طی  یک بازه 10 روزه فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید خود اقدام کنند.

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفت : بنابراین منتخبان ذخیره از امروز 28 خردادماه 1401 تا 6 تیرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت های فروش شرکت های خودروساز نسبت به واریز وجه خودروی خود اقدام کنند. آن طور که «مهر» گذارش داده به نظر می رسد اختلالی در سایت ها فروش برخی خودروسازان ایجاد شده و همین امر منجر به سرگردانی مشتریان شده است.

البته سخنگوی وزارت صمت تصریح می کند در حال حاضر سامانه مربوط به گروه خودروسازی سایپا دچار اشکال شده که این شرکت قول داده در اسرع وقت مشکل را حل کند.

قالیباف تاکید می کند منتخبان نگران نباشند تا ششم تیر ماه امسال برای انجام فرآیند نهایی ثبت نام و واریز وجه برای دریافت خودرو فرصت وجود دارد.

بر اساس اظهارات این مقام مسئول حدود 66 هزار نفر منتخب رزرو هستند که تاکنون برای آنها پیامک ارسال شده و یا در حال ارسال است که پس از دریافت پیامک به سایت خودروسازی که برنده شدند مراجعه و تکمیل وجه کنند.

با توجه به 125 هزار دستگاهی که در مرحله اصلی سامانه تخصیص یکپارچه به مشتریان عرضه شده در مجموع حدود 191 هزار دستگاه از محصولات تولیدی خودروسازان در اولین فروش از مسیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو عرضه می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره زمان واریز وجه برای منتخبان ذخیره خودرو مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «زمان واریز وجه برای منتخبان ذخیره خودرو مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید