مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65168 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان عرضه خودرو ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور اعلام شد

زمان عرضه خودرو ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور اعلام شد

گروه خودروسازی بهمن موتور احتمال دارد که خودروی ریسپکت پرایم را در تابستان وارد بازار کشور کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گروه خودروسازی بهمن موتور احتمال دارد که خودروی ریسپکت پرایم را در تابستان وارد بازار کشور کند. گروه خودروسازی بهمن موتور که در چهارمین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران، از خودرو جدید خود به نام «ریسپکت پرایم» رونمایی کرد، به نظر می رسد که قرار است این محصول را در تابستان به بازارعرضه کند. هنوز در رابطه با قیمت این خودرو از سوی این گروه صنعتی نرخی اعلام نشده است با این حال پیش بینی قیمتی آن براساس پیش‌بینی‌های کارشناسی در محدوده 650 تا 700 میلیون تومان است.

سدان جدید بهمن موتور در اردیبهشت 1401 در نمایشگاه خودرو تهران به طور رسمی معرفی شد. اکنون حدود یک ماه پس از معرفی رسمی این خودرو، فرصتی فراهم شد تا ریسپکت پرایم را به مدت 1 روز مورد تست و بررسی دقیق‌تری قرار دهیم که نتیجه این بررسی در فیلم زیر آمده است.

بهمن رسپکت پرایم یا همان کوین ژوآندو (Cowin Xuandu)، خودرویی چینی است که توسط کمپانی کوین طراحی شده و عرضه آن به بازار های جهانی از سال 2021 آغاز شده است. کمپانی کوین یکی از زیر شاخه های کمپانی چری بوده و ژوآندو را بر مبنای پلتفرم چری آریزو 7 (مشترک با آریزو 5 و 6) طراحی کرده است. این خودرو در ایران نیز توسط گروه بهمن در نمایشگاه خودروی تهران 1401 معرفی شده و مونتاژ آن با نام بهمن رسپکت پرایم به زودی آغاز خواهد شد. 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره زمان عرضه خودرو ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زمان عرضه خودرو ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید