کد مطلب:  64158  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان بلیت‌فروشی بازی سپاهان-استقلال اعلام شد

زمان بلیت‌فروشی بازی سپاهان-استقلال اعلام شد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، روز چهارشنبه 14 اردیبهشت و از ساعت 18:30 میزبان استقلال در ورزشگاه نقش جهان خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، روز چهارشنبه 14 اردیبهشت و از ساعت 18:30 میزبان استقلال در ورزشگاه نقش جهان خواهد بود.

علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در خصوص بلیت فروشی این مسابقه گفت: بلیت فروشی این مسابقه روز دوشنبه ساعت 16:30 دقیقه آغاز می‌‌شود و هواداران می‌توانند از دو آدرس www.sepahansc.ir و www.basa.ir/ticket برای تهیه بلیت موردنظرشان استفاده کنند. سکوهای در نظر گرفته شده برای هر گروه روی سامانه بلیت فروشی مشخص شده تا تداخلی در محل استقرار هواداران به وجود نیاید.

وی افزود: از هواداران عزیز خواهشمندیم هنگام مراجعه به ورزشگاه حتما کارت شناسایی، کارت 2 دوز واکسیناسیون و همچنین پرینت یا نسخه الکترونیکی بلیت خود را به همراه داشته باشند. ضمن اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

طبق دستورالعمل، 30 درصد ظرفیت ورزشگاه برای استقرار هواداران در نظر گرفته شده و به همین خاطر تعداد 21 هزار و صد بلیت فروخته خواهد شد. از این تعداد 19 هزار بلیت به هواداران سپاهان و 2100 بلیت نیز به هواداران استقلال تعلق دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره زمان بلیت‌فروشی بازی سپاهان-استقلال اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «زمان بلیت‌فروشی بازی سپاهان-استقلال اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید