زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها مشخص شد | آسمونی
کد مطلب: 60333 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها مشخص شد

زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها مشخص شد

بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی باید از 15مهر و دانشجویان مقطع کارشناسی از 15 آبان به صورت حضوری در دانشگاه حضور یابند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، معاون آموزشی وزارت علوم درباره وضعیت واکسیناسیون دانشجویان گفت: واکسیناسیون دانشجویان از آغاز این هفته به صورت گسترده شروع شده و با سرعت خوبی در حال انجام است. کاری که ما در وزارت علوم با هماهنگی با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام دادیم این بود که لیستی از تمام دانشجویانی که در دانشگاه‌های ما تحصیل می‌کنند به تفکیک استان و دانشگاه به این وزارتخانه ارسال کردیم.

دکتر علی خاکی صدیق اضافه کرد: وزارت بهداشت همان طور که اعلام شده بود از ابتدای این هفته واکسیناسیون دانشجویان را به صورت گسترده آغاز کرده است و روند واکسیناسیون با سرعت خوبی در کشور پیش می‌رود در مناطق و دانشگاه‌های مختلف این سرعت واکسیناسیون متفاوت است اکنون آمار دقیقی نداریم که بخواهم اعلام کنیم چون در وزارت بهداشت انجام می‌شود و ما فقط اسامی و کد ملی دانشجویان را ارسال کرده‌ایم.

وی افزود: اما طبق صحبتی که با همکارانمان داشتیم امیدواریم روند واکسیناسیون مهر یا آبان به پایان برسد، برای شروع این ترم که در بسیاری از دانشگاه‌ها از هفته آینده آغاز خواهد شد، آموزش به صورت مجازی خواهد بود. اما همین طور که جلو می‌رویم و دانشجویان واکسینه می‌شوند، دانشگاه‌ها براساس امکانات زیرساختی مثل خوابگاه‌ها و مسائل رفاهی، برنامه ریزی کرده‌اند که به تدریج آموزش حضوری را شروع کنند این ممکن است در دانشگاهی برای دانشجویان کارشناسی ارشد اواسط یا اواخر همین ترم محقق شود و ممکن است در دانشگاهی موکول شود به ترم بهمن ماه و از ترم دوم آموزش حضوری شروع شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها مشخص شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?