کد مطلب:  62800 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلنسکی: در کی یف هستم، جایی نرفته ام!

زلنسکی: در کی یف هستم، جایی نرفته ام!

رئیس جمهور اوکراین ساعاتی پس از ادعای نمایندگان پارلمان این کشور مبنی بر فرار وی به لهستان با انتشار یک ویدیو حضور خود در کی یف را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روسیا الیوم، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین تنها ساعاتی پس از ادعای برخی از نمایندگان پارلمان ملی اوکراین مبنی بر فرار او از کشور و پنهان شدن در سفارت آمریکا در لهستان با انتشار یک ویدئو در حساب کاربری خود بر حضور در کی یف تاکید و تمامی ادعا های مطرح شده را رد کرده است.

وی در این ویدیو ضبط شده که در صفحات مجازی خود منتشر کرده است گفت: هر دو روز یک بار اطلاعات جدیدی مبنی بر فرار من از از کی‌یف و اوکراین، وجود دارد. من تا کنون اینجا هستم و رئیس دفتر من هم اینجاست. هیچکس فرار نکرده است.

قبل از انتشار این ویدیو ایلیا کیوا یکی از نمایندگان پارلمان ملی اوکراین در اظهار نظری گفته بود: به تازگی مطمئن شدم که ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین و فرمانده کل نیروهای مسلح اوکراین از مرز اوکراین و لهستان عبور کرده و اکنون به سلامت در سفارت آمریکا در آنجا است.

در پایان کیوا ادعا کرده بود که زلنسکی با انتشار ویدیو هایی از لهستان تلاش می کند تا از شر ارتش اوکراین و غیر نظلمیان اوکراینی از طریق ارسال دستورات غیر منطقی و کشته شدن هزاران نفر جنگ را در مقابل روسیه ادامه دهد.

نظر خود را درباره «زلنسکی: در کی یف هستم، جایی نرفته ام!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید