کد مطلب:  63298 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلنسکی: تضمین امنیتی از آمریکا دریافت نکرده ایم

زلنسکی: تضمین امنیتی از آمریکا دریافت نکرده ایم

رئیس جمهور اوکراین تاکید کرده است که کشورش هنوز از هیچ طرفی مخصوصا آمریکا تضمین های امنیتی برای سازش با روسیه دریافت نکرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در یک مصاحبه با CBS اعلام کرد: ما از آمریکا برای حمایتش بسیار سپاسگزاریم. در واقع این کمک بسیار مهمی است اما از لحاظ تضمین های امنیتی، ما هنوز از هیچ طرفی این تضمین را دریافت نکرده‌ایم. ما باید این تضمین‌ها را داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: اکنون ما خواهان تضمین‌های واقعی و الزام آور هستیم. این می‌تواند شامل پنج کشور یا حتی سه کشور ضامن باشد که خواستار حمایت از اوکراین هستند و در این حمایت شرکت می‌کنند.

بر اساس اعلام دولت اوکراین، فهرست طرف های ضامن می تواند شامل اعضای دائمی شورای امنیت از جمله روسیه و علاوه بر آن کشور هایی مانند آلمان، اسرائیل، ایتالیا، کانادا، لهستان و ترکیه نیز خواهد بود.

در پایان لازم به یادآوری است که از تاریخ 24 فوریه 2022 نیرو های نظامی کشور روسیه با آغاز یک عملیات نظامی ویژه  و با هدف حفاظت از مناطق دونباس در جنوب شرق اوکراین به این کشور حمله کردند و از رزمان آغاز حمله کشور های مختلف اروپایی و غربی تحریم های شدید و بی سابقه ای را عبیه روسیه در نظر گرفته اند که تا به حال به بخش های مالی و اقتصادی روسیه اثر گذاشته است.

: برای دریافت مشاوره درباره زلنسکی: تضمین امنیتی از آمریکا دریافت نکرده ایم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زلنسکی: تضمین امنیتی از آمریکا دریافت نکرده ایم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید