زلزله رودهن و دماوند خسارتی در پی نداشت | آسمونی
کد مطلب: 61960 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلزله رودهن و دماوند خسارتی در پی نداشت

زلزله رودهن و دماوند خسارتی در پی نداشت

بر اساس اعلام فرماندار شهر دماوند زلزله 3.6 ریشتری شب گذشته هیچگونه خسارتی اعم از جانی و مالی در پی نداشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، رضا طاهر خانی، فرماندار دماوند شامگاه دیروز یکشنبه 3 بهمن 1400 در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه زلزله شب گذشته در منطقه دماوند و رودهن خسارتی در پی نداشته است بیان کرد: در پی رخ داد زمین لرزه 3.6 ریشتر در بخش رودهن، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند با حضور بخشدارهای رودهن و دماوند، شهرداران رودهن و آبعلی و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در بخشداری رودهن برگزار شد.

فرماندار دماوند با تاکید بر ضرورت آمادگی کامل اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت های موجود در دستگاه‌های اجرایی جهت کنترل و مدیریت بحران‌های احتمالی خاطرنشان کرد: حضور به موقع مسئولین در مواقع بحرانی می‌تواند باعث ایجاد دلگرمی و امید در بین مردم شود.

وی در ادامه افزود: در کمترین زمان اکثر اعضای مدیریت بحران با حضور در بخشداری رودهن، آمادگی خود و نیروهای امدادی و خدماتی را اعلام کردند تا در صورت نیاز بتوانیم بهترین خدمات را به هموطنان ارائه دهیم.

طاهرخانی بیان کرد: با توجه به حادثه خیز بودن شهرستان دماوند تشکیل جلسات هماهنگی ستاد مدیریت بحران در شهرستان قبل از وقوع حوادث غیر مترقبه موجب آمادگی بیشتر و عملکرد بهتر اعضا ستاد در زمان بحران خواهد بود.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند اظهار کرد: در پی رخ داد زمین لرزه 3.6 ریشتری در رودهن، بلافاصله اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در آماده باش کامل قرار گرفت.

در پایان طاهرخانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از ارزیابی‌های انجام شده، گزارشی از خسارت در شهرها و روستاهای بخش رودهن نداشتیم.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره زلزله رودهن و دماوند خسارتی در پی نداشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «زلزله رودهن و دماوند خسارتی در پی نداشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?