کد مطلب:  59539 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان آغاز به کار شهردار جدید پایتخت اعلام خواهد شد

زمان آغاز به کار شهردار جدید پایتخت اعلام خواهد شد

منتخب شورای ششم تهران توضیحاتی درباره زمان فعالیت شهردار جدید تهران و مدت اعتبار امضاهای حناچی در شهرداری ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ناصر امانی عضو شورای ششم شهر تهران درباره جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار داشت: جلسه‌‌ای که صبح امروز برگزار شد در واقع بیشتر در مورد دستور جلسه صحن فردای شورای شهر بود. 

وی افزود: قرار است فردا علیرضا زاکانی برنامه‌های خود را در صحن شورا ارائه کند و پس از رأی‌گیری نتیجه انتخاب شهردار رسماً اعلام شود.

عضو شورای شهر تهران در مورد اینکه کمیسیون‌های تخصصی شورای ششم از چه زمانی تشکیل می‌شود گفت: امروز در جلسه تمایل اعضاء‌ به اینکه در چه کمیسیون‌هایی فعالیت کنند، مشخص شد که هیأت رئیسه محترم این پیشنهادها را بررسی خواهد کرد و سرانجام در این مورد نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

امانی در مورد اینکه تا چه زمانی پیروز حناچی شهردار تهران است گفت: مهدی چمران رئیس شورای شهر قرار است با پیروز حناچی،  شهردار فعلی، صحبت کند تا نظر اعضاء را به اطلاع ایشان برساند و حناچی در این مورد  تصمیم گیری کند که آیا تمایل به ارائه خدمت تا زمانی که شهردار جدید آغاز به کار کند دارد یا خیر و اگر نتیجه منفی است سرپرست انتخاب شود.

وی در پاسخ به این پرسش که شهردار جدید تهران از چه زمانی فعالیت  رسمی خود را آغاز خواهد کرد گفت: بعد از قبول استعفای آقای زاکانی از سوی مجلس و یا صدور حکم توسط وزیر کشور، شهردار جدید فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

عضو شورای شهر تهران در مورد اینکه امضاهای حناچی تا چه زمانی در شهرداری اعتبار دارد گفت: بر اساس جمع‌بندی جلسه صبح امروز و نظر اکثر اعضای شورا، تا زمانی که شورا سرپرست برای شهرداری انتخاب نکرده مشکل قانونی برای امضای اسناد توسط حناچی وجود ندارد.

: برای دریافت مشاوره درباره زمان آغاز به کار شهردار جدید پایتخت اعلام خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زمان آغاز به کار شهردار جدید پایتخت اعلام خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید