کد مطلب:  66480 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی از دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge

رونمایی از دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge

از دسته‌های حرفه‌ای دوال سنس با نام Dual Sense Edge رونمایی شد که قابلیت‌های جدید و منحصر به فردی را به مخاطب ارائه می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سونی از دسته حرفه‌ای جدید کنسول‌های پلی استیشن 5 خود رونمایی کرد که قرار است با نام دوال سنس اج، شناخته شود.

این دسته بازی، قرار است همانند سایر دسته‌های حرفه‌ای که شرکت‌های چون اسکاف، نیکون و... تولید می‌کنند، قابلیت شخصی سازی برای فرد استفاده کننده را داشته باشد. این دسته حرفه‌ای، قابلیت تنظیم را مطابق با دلخواه فرد خواهد داشت. می‌توان با استفاده از گزینه‌هایی که بر روی نرم افزار مربوط به این دسته‌ها وجود دارد، دکمه‌های مختلف را غیرفعال کرد و یا وظیفه‌ای جداگانه را به آن‌ها اختصاص داد. علاوه بر این امکان تغییر سفتی و میزان چرخش زاویه دید نسبت به چرخش استیک را تعیین کرد.

همچنین دکمه‌های تریگر و بامپر (R1 ،L2 ،R2 و L1) قابلیت شخصی سازی خواهند داشت تا با چه میزان فشار، عملیات مربوطه را انجام دهند و بسته به میزان فشارف عملکرد دکمه درون بازی می‌توان دستخوش تغییر شود. به این صورت که با فشردن بیشتر دکمه، سرعت انجام فعالیت مربوطه درون بازی افزایش خواهد یافت.

دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge
دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge

 

این دسته حرفه‌ای که توسط پلی استیشن تولید و عرضه می‌شود، قرار است بالاخره از دکمه‌های اضافه پشتیبانی کند که در بازی‌های شوتر و تیر اندازی نظیر رینبو، Call of Duty و ... می‌تواند نقشی اساسی را ایفا کند. این دو دکمه در حالت عادی، عملکردی ندارد و می‌توان با تعیین عملکرد آنها‌، درون بازی‌ها از این دو دکمه اضافه که در پشت دسته اعمال شده‌اند استفاده کرد.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که در این دسته‌ها وجود خواهد داشت، ماژولار بودن دسته است که به برطرف کردن خرابی دسته کمک شایانی خواهد کرد. یکی از شایع‌ترین مشکلات که در خصوص دسته‌‌های بازی اتفاق می‌افتد، خرابی استیک‌های دسته است که مانع از نشانه‌گیری دقیق و یا حرکت درون بازی می‌شود. حال در این نسخه حرفه‌ای دوال سنس، قابلیت تعویض راحت استیک‌ها ایجاد شده است که به واسطه آن، کاربر می‌تواند به جای تعمیر دسته و یا کنار گذاشتن آن، استیک را تعویض کند.

: برای دریافت مشاوره درباره رونمایی از دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رونمایی از دسته حرفه‌ای پلی استیشن با نام Dual Sense Edge» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید